Η θέση ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ από την εταιρεία NTIAMENT ΕΛΛΑΣ Α.Ε.Ε.

Πλήρης Απασχόληση
Μοσχάτο

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρεία NTIAMENT ΕΛΛΑΣ Α.Ε.Ε., στο Μοσχάτο, με αντικείμενο διαγνωστικά αντιδραστήρια και μηχανήματα, επιθυμεί να προσλάβει για το Τμήμα Πωλήσεων:

ΙΑΤΡΙΚΟ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗ

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο ΤΕΙ Ιατρικών Εργαστηρίων ή Βιολόγου ή Χημικού
  • Άριστη γνώση αγγλικών
  • Άριστη γνώση MS Office (Excel, Word, Power Point)
  • Ικανότητα εργασίας σε ομάδα
  • Με οργανωτικές ικανότητες, άριστη διαχείριση χρόνου, τήρηση αυστηρών προθεσμιών, υπευθυνότητα
  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Θα εκτιμηθεί προϋπηρεσία στο χώρο της υγείας

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Μόνιμη απασχόληση και συνεχή εκπαίδευση
  • Εταιρικό αυτοκίνητο και κινητό τηλέφωνο

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους επιλέγοντας Αίτηση.

Κωδικός αναφοράς

n/a