Η θέση Εξωτερικός Πωλητής/τρια Φαρμακείου (Πάτρα) έχει αποθηκευτεί.

Εξωτερικός Πωλητής/τρια Φαρμακείου (Πάτρα) από την εταιρεία Adecco

Πλήρης Απασχόληση
Πάτρα

Περιγραφή Θέσης

H Adecco, για λογαριασμό πελάτης της, πολυεθνικής φαρμακευτικής εταιρείας, αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

 Εξωτερικός Πωλητής/τρια Φαρμακείου (Πάτρα)

  • Προώθηση του χαρτοφυλακίου προϊόντων της εταιρείας σε φαρμακεία

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία στις πωλήσεις  στον χώρο του φαρμακείου τουλάχιστον 2 έτη.
  • Απόφοιτος ΙΕΚ/ΤΕΙ/ΑΕΙ
  • Δυναμική προσωπικότητα και ικανότητα επικοινωνίας.
  • Δυνατότητα ταξιδιών

Παροχές Εταιρείας

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Σύγχρονο και δυναμικό εργασιακό περιβάλλον

Πριν τη μεταφορά σας στο site της Adecco για την ολοκλήρωση της αίτησής σας, ένα pop-up παράθυρο θα σας ζητήσει την εισαγωγή του e-mail σας για λογαριασμό του kariera.gr. Αν δεν επιθυμείτε να εισάγετε το e-mail σας στο συγκεκριμένο πεδίο, επισκεφθείτε το www.adecco.gr/jobs, αναζητήστε τη θέση που σας ενδιαφέρει και κάντε απευθείας την αίτησή σας.

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Για περισσότερες θέσεις εργασίας επισκεφθείτε την ιστοσελίδα μας www.adecco.gr και καταχωρίστε το βιογραφικό σας σημείωμα στη βάση μας.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Κωδικός αναφοράς

n/a

Όμοιες Θέσεις

Regional Sales Representative Πάτρα ISOPLUS S.A.
Sales Representative Πάτρα Αθηναϊκή Ζυθοποιία Α.Ε.
ΠΩΛΗΤΗΣ Πάτρα ΓΙΦΑ
Social Sellers (Πάτρα) Πάτρα ManpowerGroup Greece
ΑΤΟΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΠΩΛΗΣΕΩΝ / (Πάτρα) Πάτρα ΕΜΠΟΡΙΚΟΣ ΕΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΣ
STORE MANAGER Πάτρα LC Waikiki Retail Company
Customer Assistant - part time Πάτρα Marks & Spencer
Area Manager στη Νότια Ελλάδα Περιφέρεια Πάτρα LIDL Hellas