Η θέση ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ έχει αποθηκευτεί.

Πλήρης Απασχόληση
Κρυονέρι

Περιγραφή Θέσης

Η Γερολυμάτος International Α.Ε.Β.Ε., είναι μία διεθνής εταιρία που δραστηριοποιείται στον χώρο της Υγείας και Ομορφιάς, με έδρα την Αθήνα. Χρονολογείται από το 1923 και αποτελεί μία από τις πιο παλαιές, παραδοσιακές οικογενειακές επιχειρήσεις στην Ελληνική αγορά Υγείας. Η Γερολυμάτος International εστιάζεται στην ανάπτυξη, την παραγωγή, τη διανομή, το μάρκετινγκ και τις πωλήσεις τόσο των δικών της προϊόντων καθώς και αυτών των διεθνών διακεκριμένων συνεργατών της. Σε παγκόσμιο επίπεδο, διαθέτει ένα ευρύ δίκτυο θυγατρικών εταιριών και τοπικών διανομέων, καθιστώντας τα προϊόντα της διαθέσιμα σε καταναλωτές σε περισσότερες από 50 χώρες σε όλο τον κόσμο.

Πέραν από τις διεθνείς αγορές, η εταιρεία Γερολυμάτος International διαθέτει τρείς διακριτούς κλάδους δραστηριότητας, συγκεκριμένα, κλάδο μη συνταγογραφούμενων προϊόντων υγείας (OTC), κλάδο οπτικών (Optics), καθώς και κλάδο κτηνιατρικών (Vet)

Το εργοστάσιο της εταιρείας λειτουργεί σύμφωνα με τα αυστηρότερα ευρωπαϊκά πρότυπα GMP (Κανόνες Καλής Παραγωγής) και κατέχει πιστοποιήσεις ISO 9001:2008 και 13485:2003. Συχνά ελέγχετε για τη διασφάλιση ποιότητας από τις εθνικές και διεθνείς αρχές καθώς και συνεργάτες.

Δέσμευση της εταιρίας είναι η δημιουργία ενός εργασιακού περιβάλλοντος που θα εμπνέει και θα ανταμείβει τους ανθρώπους μας, επιδιώκοντας συνεχή προσωπική ανάπτυξη, βασισμένο στις αρχές της αφοσίωσης και της ηθικής.

ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ

Τόπος Κρυονέρι

Code ΜD1119

H Gerolymatos International AEBE αναζητά στην παρούσα φάση  νέο συνεργάτη για ΙΑΤΡΙΚΟ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗ  ο οποίος θα ενταχθεί στην αντίστοιχη ομάδα  του κλάδου OTC και  θα αναφέρεται στον Προϊστάμενο του τμήματος.

Προσόντα:

  • Πτυχίο Ανώτερης ή Ανώτατης Σχολής
  • Ικανότητα επικοινωνίας και συνεργασίας
  • Φιλοδοξία και εργατικότητα
  • Γνώση Αγγλικής γλώσσας (γνώση γερμανικής γλώσσας θα θεωρηθεί προσόν)
  • Γνώση Η/Υ
  • Προϋπηρεσία 5 τουλάχιστον χρόνων σε Παιδιάτρους και ιδιαίτερα σε προϊόντα βρεφικής διατροφής
  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Η εταιρία μας προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικές αποδοχές συν bonus αναλόγως απόδοσης και επίτευξης στόχων
  • Αυτοκίνητο, laptop, κινητό τηλέφωνο
  • Ιδιωτική Ασφάλιση
  • Συνεχής off-the-job και on-the-job εκπαίδευση

Company Site: www.gerolymatos-international.com

Κωδικός αναφοράς

ΜD1119

Όμοιες Θέσεις

Assistant Accountant Αθήνα Manpower
Αρχιτέκτονα εσωτερικών χώρων Σχηματάρι Ανώνυμη εταιρεία επιπλώσεων καταστημάτων και ξενοδοχείω
e-Commerce Analyst Αθήνα e-Travel SA
Test Automation Engineer Amarousio Cognity SA