Η θέση Πωλητής-Πωλήτρια Φαρμακείου από την Εταιρεία alfacare έχει αποθηκευτεί.

Πωλητής-Πωλήτρια Φαρμακείου από την Εταιρεία alfacare από την εταιρεία alfacare

Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Η  Eταιρεία alfacare, ενδιαφέρεται να προσλάβει Επιστημονικό Πωλητή- Πωλήτρια φαρμακείων για την περιοχή της Αθήνας

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ υποψηφίου

  • Πτυχίο Ανώτερης ή Ανώτατης Σχολής
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον τριών (3) ετών σε οργανωμένο τμήμα πωλήσεων  Εταιρείας με αντικείμενο την πώληση σε Φαρμακεία
  • Δυναμική προσωπικότητα
  • Ομαδικό πνεύμα εργασίας, ευγένεια & προσήλωση σε στόχους
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Εξοικείωση και πολύ καλή χρήση Η/Υ
  • Δίπλωμα Οδήγησης
  • οργανωτικότητα ,επαγγελματισμός ,συνέπεια
  • Δυνατότητα ταξιδίων

Βασικά Καθήκοντα

  • Καθημερινή επίσκεψη   σε  Φαρμακεία
  • Ανάπτυξη πελατολογίου με βιώσιμες και κερδοφόρες συνεργασίες
  • Επίτευξη ατομικών ποιοτικών και ποσοτικών στόχων

Παροχές εταιρείας

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών(μισθός,bonus)
  • Εταιρικό αυτοκίνητο, κινητό τηλέφωνο,Tablet

Βιογραφικά που δεν πληρούν τις προϋποθέσεις δεν θα λαμβάνονται υπόψη

Κωδικός αναφοράς

n/a

Όμοιες Θέσεις

ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ Αθήνα SUNSHINE /ΑΝΑΤΟΜΙΚΑ ΥΠΟΔΗΜΑΤΑ
Key Account Representative B2B Αθήνα OFFICEMART
Sales Representatives για την Αττική Αθήνα Αθηναϊκή Ζυθοποιία Α.Ε.
Υπεύθυνος Πωλήσεων Αθήνα Ανώνυμη Εταιρία
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ Β2Β Αθήνα ΟΙΚΟΧΗΜΙΚΗ