Η θέση ΙΑΤΡΙΚΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ έχει αποθηκευτεί.

GR

Ολοκλήρωση αίτησης

Σύνδεση

Ξέχασα
ή

Λογαριασμός

ΙΑΤΡΙΚΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ από την εταιρεία RAD Health Care Μ.Ε.Π.Ε.

Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρεία RAD Health Care Μ.Ε.Π.Ε. που δραστηριοποιείται στον ιατρικό χώρο αναζητά για το τμήμα homecare:
ΙΑΤΡΙΚΟΥΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ με ειδίκευση στους τομείς του Homecare & του Αναλώσιμου Υγειονομικού Υλικού για τις περιοχές: Αττική και υπόλοιπη Ελλάδα

Προσόντα:
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία 2 ετών
  • Επικοινωνιακή και διαπραγματευτική ικανότητα
  • Οργάνωση και μεθοδικότητα
  • Ορθή κρίση – αντίληψη
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Καλός χειρισμός Microsoft Office

Η ΕΤΑΙΡΙΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ
  • Ανταγωνιστικό μισθό αναλόγως της προϋπηρεσίας.
  • Επιπρόσθετο μπόνους.
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Ευνοϊκές συνθήκες εργασίας.

Αυτοκίνητο.Αποστολή βιογραφικών μόνο όσα πληρούν τις προϋποθέσεις επιλέγοντας Αίτηση.

Κωδικός αναφοράς

ΙΑΤΡΙΚΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ

ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΑΤΤΙΚΗΣ Αθήνα Ανώνυμη Εταιρεία Ιατρικών Ειδών
Ιατρικός Επισκέπτης (Αττική) Αθήνα POWER HEALTH HELLAS AEBE
ΠΩΛΗΤΗΣ/ΠΩΛΗΤΡΙΑ - ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ Αθήνα Πολυεθνική εταιρεία
Ιατρικός Επισκέπτης Αθήνα LEVEL UP-HELLAS CONSULTING COMPANY Α.Ε.
Υπεύθυνος Τομέα Πωλήσεων Αθήνα FLAVOUR FACTORY S.A.
ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ Αθήνα New Line
Πωλητής/ Πωλήτρια Αθήνα MADOUVALOS BROS S.A