Η θέση Βοηθός Φαρμακείου & Αισθητικός έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Βοηθός Φαρμακείου & Αισθητικός από την εταιρεία Φαρμακείο

Πλήρης Απασχόληση
Γαλάτσι

Περιγραφή Θέσης

Βοηθός Φαρμακείου & Αισθητικός, με εμπειρία, ζητείται από κεντρικό Φαρμακείο στο Γαλάτσι.

Απαραίτητα προσόντα:

  • 2ετής προϋπηρεσία
  • Πολύ καλή γνώση των καλλυντικών προϊόντων & συμπληρωμάτων διατροφής
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Επικοινωνιακές ικανότητες
  • Υπευθυνότητα.

Προσφέρεται:

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
  • Συνεχές ωράριο
  • Σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον.

Απαραίτητη αποστολή βιογραφικών με email, επιλέγοντας ``Αίτηση``.

Κωδικός αναφοράς

n/a