Η θέση ΑΙΣΘΗΤΙΚΟΣ έχει αποθηκευτεί.

Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Το Δίκτυο φαρμακείων Pharma PLUS του Ομίλου Lavipharm, αναζητά για στελέχωση των φαρμακείων του στην ΑΤΤΙΚΗ

ΑΙΣΘΗΤΙΚΟ με πλήρες ωράριο

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο αισθητικού ή προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε φαρμακείο ή κατάστημα καλλυντικών
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Γνώση καλλυντικών φαρμακείου και δερμοκαλλυντικών
  • Επικοινωνιακός, ομαδικό πνεύμα
  • Δυνατότητα εργασίας και Σάββατο

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να στείλουν πλήρες βιογραφικό σημείωμα με την ένδειξη «BEA»

Κωδικός αναφοράς

BEA / Αισθητικός

Όμοιες Θέσεις

ΑΙΣΘΗΤΙΚΟΙ Athina Dr Prinou
ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ/ΤΡΙΑ ΔΙΕΘΝΩΝ ΑΣΘΕΝΩΝ Αθήνα Όμιλος Εταιρειών Υγείας ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ