Η θέση Πωλητής - Πωλήτρια έχει αποθηκευτεί.

GR

Ολοκλήρωση αίτησης

Σύνδεση

Ξέχασα
ή

Λογαριασμός

αποτελέσματα

Πωλητής - Πωλήτρια από την εταιρεία PHARMAWAY

Πλήρης Απασχόληση
Πάτρα

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρεία pharmaway που δραστηριοποιείται στο χώρο του φαρμακείου με την σειρά οπτικών ειδών  Frog. Optical, ζήτα Τοπικό Πωλητη για την ανάπτυξη τμηματος πωλήσεων στην περιοχή της Αχαΐας- Πάτρα,

Απαραίτητα προσόντα
  • επικοινωνιακός χαρακτήρας
  • προϋπηρεσία μόνο στις πωλήσεις ΦΑΡΜΑΚΕΙΩΝ
  • δυνατότητα για ταξίδια στην επαρχία
  • Διάθεση για εργασία

Η εταιρεία προσφέρει:
  • Μισθό ανάλογος προσόντων
  • Ποσοστά επί των πωλήσεων
  • Εταιρικό κινητό

Κωδικός αναφοράς

Πωλητής / Πωλήτρια