Η θέση Επιστημονικός Συνεργάτης έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Επιστημονικός Συνεργάτης από την εταιρεία MEDIAPHARM ΕΠΕ

Πλήρης Απασχόληση
Θεσσαλονίκη, Ημαθία, Δυτ.Μακεδονία

Περιγραφή Θέσης

H Φαρμακευτική Εταιρεία MEDIAPHARM ΕΠΕ που δραστηριοποιείται στο χώρο των φαρμάκων επιθυμεί να προσλάβει Επιστημονικό Συνεργάτη με έδρα την Θεσσαλονίκη και επαρχία Ημαθία και Δυτ. Μακεδονία .

Απαραίτητα Προσόντα:
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Δυναμική προσωπικότητα με ικανότητα επικοινωνίας.
  • Πτυχίο Ανώτερης ή Ανώτατης Σχολής
  • Δίπλωμα Οδήγησης
  • Γνώση Αγγλικής

Η εταιρεία προσφέρει:
  • άριστες συνθήκες εργασίας
  • Bonus
  • Ανταγωνιστικές Αποδοχές
  • Αυτοκίνητο
  • Κινητό τηλέφωνο

Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.
Αποστολή Βιογραφικού πατώντας "Αίτηση" ή στο 210 6015822

Κωδικός αναφοράς

Επιστημονικός Συνεργάτης

Sales Specialist Φαρμακείων Θεσσαλονίκη-Θεσσαλονίκη Ανώνυμη Εταιρία
Ιατρικός Επισκέπτης Θεσσαλονίκη-Θεσσαλονίκη Εταιρία ιατρικών ειδών
ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ Θεσσαλονίκη-Θεσσαλονίκη Εμπορική εταιρεία
Πωλητής Ex-Van για Θεσσαλονίκη Θεσσαλονίκη-Θεσσαλονίκη ALFA-ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Δ. ΚΟΥΚΟΥΤΑΡΗΣ ΑΕΒΕ
Υπεύθυνοι Καταστημάτων | Θεσσαλονίκη Θεσσαλονίκη-Θεσσαλονίκη TSAKIRIS MALLAS
ΠΩΛΗΤΡΙΑ / ΠΩΛΗΤΗΣ Θεσσαλονίκη-Θεσσαλονίκη DiL Fashion Group
Σύμβουλος Ακινήτων - Ανατολική Θεσσαλονίκη Θεσσαλονίκη-Thessaloniki-546 23 Keller Williams Greece and Cyprus
Account Manager (Θεσσαλονίκη) Θεσσαλονίκη-Θεσσαλονίκη SingularLogic