Η θέση ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ έχει αποθηκευτεί.

GR

Ολοκλήρωση αίτησης

Σύνδεση

Ξέχασα
ή

Λογαριασμός

αποτελέσματα

ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ από την εταιρεία ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ

4 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Thira

Περιγραφή Θέσης

Υπεύθυνος φαρμακοποιός σε φαρμακείο. Ο φαρμακοποιός πρέπει να είναι σε θέση να μπορεί να προσφέρει επιστημονικές συμβουλές και σαφείς οδηγίες χρήσεως των χορηγούμενων φαρμάκων. Είναι υπεύθυνος για την εκτέλεση των συνταγών και την καθημερινή λειτουργία του φαρμακείου.

Σύγχρονο φαρμακείο στη Σαντορίνη με 30 χρόνια λειτουργίας, συνδυάζει την επιστήμη, την εμπειρία και την τεχνολογία, για να προσφέρει εξαιρετικής ποιότητας επιστημονικές συμβουλές και εξυπηρέτηση. Σε συνδυασμό με επισκέπτες απο όλα τα μέρη του κόσμου, ο φαρμακοποιός αποκτά πολύτιμη εμπειρία που αποτελεί σημαντικό εφόδιο για το μέλλον του. Το φαρμακείο μας επενδύει στη συνεχή εκπαίδευση και παρέχει ένα ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.

Απαραίτητα Προσόντα

Ο φαρμακοποιός πρέπει να διαθέτει αναγνωρισμένη στην Ελλάδα άδεια άσκησης επαγγέλματος. Επιθυμητά προσόντα είναι η υπευθυνότητα και η συνέπεια σε καθημερινά καθήκοντα, το πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας. Επιθυμητή επίσης είναι η καλή γνώση Αγγλικών.

Κωδικός αναφοράς

n/a