Η θέση Νοσηλευτές έχει αποθηκευτεί.

GR

Ολοκλήρωση αίτησης

Σύνδεση

Ξέχασα
ή

Λογαριασμός

αποτελέσματα

Νοσηλευτές από την εταιρεία Όμιλος Υπηρεσιών Υγείας

Τελευταία ημέρα για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Θεσσαλονίκη

Περιγραφή Θέσης

Όμιλος Υπηρεσιών Υγείας επιθυμεί να εντάξει στο Ανθρώπινο Δυναμικό του:
Νοσηλευτές
με έδρα την Θεσσαλονίκη
για την κάλυψη θέσεων σε Ιδιωτική Κλινική
(κωδ. NOSKL-1118)

Απαραίτητα προσόντα και ικανότητες:
  • Πτυχίο Α.Ε.Ι./Τ.Ε.Ι./Τ.Ε.Ε./ΕΠΑΛ/Ι.Ε.Κ. Νοσηλευτικής
  • Άδεια άσκησης επαγγέλματος Νοσηλευτή/τριας ή Βοηθού
  • Προηγούμενη εργασιακή εμπειρία, τουλάχιστον ενός (1) έτους σε ανάλογη θέση σε τμήμα Χειρουργικό ή Παθολογικό ή Τ.Ε.Π. ή Μ.Ε.Θ. ή Χειρουργεία
  • Δυνατότητα εργασίας σε εναλλασσόμενες βάρδιες

Προσφέρονται:
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Προοπτικές εξέλιξης και ανάπτυξης καριέρας σε ένα σύγχρονο και αξιοκρατικό περιβάλλον
  • Άριστες συνθήκες εργασίας
Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν τα βιογραφικά τους σημειώματα  αναγράφοντας τον κωδικό της θέσης .
Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια

Κωδικός αναφοράς

NOSKL-1118

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ Η΄ΑΙΣΘΗΤΙΚΟΣ Kalamaria ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΛΕΙΖΕΡ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΝΤΟΥΝΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ-ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ Thessaloniki ΣΑΡΑΦΙΑΝΟΣ
Αποθηκάριος Θεσσαλονίκη MAKIOS LOGISTICS
Διαλογέας- Συσκευαστής Θεσσαλονίκη ACS AEE
ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΣ Θεσσαλονίκη Ανώνυμη Εταιρία
ΑΤΟΜΑ ΓΙΑ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ Θεσσαλονίκη ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΙΑ
ΠΩΛΗΤΕΣ/ ΤΡΙΕΣ (Θεσσαλονίκη) Θεσσαλονίκη SΚΕCHERS
ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΣ Θεσσαλονίκη ZKP CONSULTANTS ΕΠΕ