Η θέση Sales Specialist έχει αποθηκευτεί.

Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρεία MedCity είναι μέλος του Ομίλου εταιρειών «SEENERGIA» (www.seenergiagroup.com ), ο οποίος δραστηριοποιείται στο χώρο της υγείας από το 1994 στη Νοτιοανατολική Ευρώπη (Ρουμανία, Ελλάδα, Βουλγαρία και Κύπρος), προσφέροντας καινοτόμες ιατρικές τεχνολογίες, εξειδικευμένες ιατρικές υπηρεσίες και ειδικές ιατρικές κτιριακές εγκαταστάσεις, στους ασθενείς και στους επαγγελματίες ιατρικών υπηρεσιών.

Μέλη του Ομίλου είναι οι εταιρείες SOFMEDICA-Life Saving Innovation, SOFMEDICA ACADEMY – Life Changing Learning, EMERALD – Precious Healthcare.

Η εταιρεία MedCity αποτελεί το πρώτο δίκτυο κτιριακών εγκαταστάσεων το οποίο απευθύνεται αποκλειστικά στο χώρο της υγείας

και

ζητά άτομο για την ενίσχυση του τμήματος πωλήσεων :

Sales Specialist

Υπευθυνότητες
Η θέση αναφέρεται στον Business Development Director και έχει κύριες υπευθυνότητες:
  • Να πραγματοποιεί συναντήσεις με ενεργούς και πιθανούς μελλοντικούς πελάτες με σκοπό την επίτευξη των στόχων στον τομέα ευθύνης
  • Να δημιουργεί, να αναπτύσσει και να διατηρεί καλές σχέσεις με τους επαγγελματίες υγείας και τις αρμόδιες διοικητικές υπηρεσίες
  • Προώθηση του medical mall δικτύου
  • Χαρτογράφηση αγοράς και αναγνώριση ευκαιριών (market mapping)

Η εταιρία προσφέρει:
  • Δυνατότητα εξέλιξης σε μια ταχέως αναπτυσσόμενη εταιρία στη Νοτιοανατολική Ευρώπη
  • Bonus παραγωγικότητας και ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Άριστη και συνεχή εκπαίδευση
  • Εταιρικό Κινητό Τηλέφωνο
  • Εταιρικό Αυτοκίνητο
  • Laptop

Ελάχιστα επιθυμητά προσόντα
  • Προϋπηρεσία στο χώρο των πωλήσεων
  • Γνώση του ιατρικού χώρου
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Ικανότητα επικοινωνίας με όλες της βαθμίδες της ιεραρχίας της εταιρίας
  • Ικανότητα διενέργειας παρουσιάσεων στη Διοίκηση και σε Τρίτους
  • Ικανότητα να διαχειρίζεται εμπιστευτικές πληροφορίες

Αποστολή βιογραφικών στην Ελληνική και Αγγλική γλώσσα επιλέγοντας Αίτηση.

Η εταιρεία MedCity επεξεργάζεται τα προσωπικά δεδομένα σύμφωνα με τις απαιτήσεις της Οδηγίας 95/46 της ΕΕ και εκείνες του Κανονισμού 679/2016. Ζητά και επεξεργάζεται δεδομένα απαραίτητα και σχετικά με τη διαδικασία πρόσληψης, όπως: επαγγελματική εμπειρία, εκπαίδευση, βιογραφικό σημείωμα και στοιχεία επικοινωνίας.  Η εταιρεία MedCity δεν μεταβάλλει, ούτε μεταφέρει τα προσωπικά σας δεδομένα σε τρίτους εκτός από τις περιπτώσεις που προβλέπονται από το νόμο.

Όμοιες Θέσεις

Key Account Representative B2B Αθήνα-Αθήνα OFFICEMART
ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ Αθήνα-Kifissia-145 61 SUPPLEKEY HEALTH
Υπεύθυνος Πωλήσεων Αθήνα-Αθήνα Ανώνυμη Εταιρία
ΣΤΕΛΕΧΟΣ - ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ Αθήνα-Αθήνα ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΑΕ
ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ ΑΘΗΝΑ Αθήνα-Acharnes-136 77 ARITI SA
Εξωτερικός Πωλητής Αθήνα-Athina-105 54 Μ.Σ. ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.Ε.