Η θέση Ιατρός Βιοπαθολόγος έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Ιατρός Βιοπαθολόγος

2 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Θεσσαλονίκη

Περιγραφή Θέσης

Όμιλος Ιατρικών – Διαγνωστικών Εργαστηρίων στη Θεσσαλονίκη προσφέρει θέση εργασίας

Ιατρού Βιοπαθολόγου

Απαιτούμενα προσόντα

  • Πτυχίο Ιατρικής Σχολής
  • Άδεια ασκήσεως ιατρικού επαγγέλματος
  • Σχετικός Τίτλος Ειδικότητας (Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών)
  • Εκπλήρωση της υποχρεωτικής άσκησης υπηρεσίας υπαίθρου
  • Εγγραφή στον Ιατρικό Σύλλογο
  • Προσωπικές δεξιότητες: ομαδικότητα, πνεύμα συνεργασίας, αξιοπιστία και υπευθυνότητα

Προσφέρονται

Σύγχρονο και επαγγελματικό περιβάλλον εργασίας πλήρως εξοπλισμένο με τελευταίας τεχνολογίας μηχανήματα

Ελκυστική αμοιβή αναλόγως προσόντων και εμπειρίας

Κωδικός αναφοράς

n/a

Ικανά και φιλόδοξα άτομα για συνεργασία Θεσσαλονίκη {"CompanyName"=>nil, "CompanyDetailsURL"=>nil}
Ηλεκτρολόγος Μηχανικός Θεσσαλονίκη ΣΙΑΦΑΡΑΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ Α.Ε.
Account Executive (Ref. ae-th) Θεσσαλονίκη DATA COMMUNICATION
Τμήμα Ελέγχου Αιτήσεων Θεσσαλονίκη Θεσσαλονίκη I CALL EFFICIENT SERVICES IKE
ΠΩΛΗΤΗΣ Θεσσαλονίκη Ανώνυμη Εταιρία
Χειριστής Μηχανημάτων Παραγωγής Θεσσαλονίκη Ε.Γ. ΠΑΣΣΙΑΣ ΑΒΕΕ