Η θέση Επιστημονικός Συνεργάτης Με έδρα την Αττική έχει αποθηκευτεί.

Επιστημονικός Συνεργάτης Με έδρα την Αττική από την εταιρεία HELP ABEE

Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Η Φαρμακευτική Εταιρία HELP ABEE
με πολυετή διεθνή παρουσία στο χώρο της υγείας και
σχέδια ταχείας ανάπτυξης των δραστηριοτήτων της στην Ελλάδα,  ζητά :
Επιστημονικό Συνεργάτη
Με έδρα την Αττική (Πειραιά)

Αρμοδιότητες:
Οι κύριες αρμοδιότητες της θέσης του Ε.Σ. περιλαμβάνουν:
  • Την καθημερινή επίσκεψη σε ιδιώτες Ιατρούς και νοσοκομεία.
  • Την χαρτογράφηση της αγοράς και του ανταγωνισμού
  • Την διατήρηση και ανάπτυξη του πελατολογίου
  • Την συστηματική επίτευξη στόχων
  • Reporting και Παρουσιάσεις όπου απαιτείται

Επιθυμητά πρoσόντα:
Ο κατάλληλος υποψήφιος για την θέση του Ιατρικού Επισκέπτη θα πρέπει να διαθέτει τα εξής προσόντα/ χαρακτηριστικά:
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 – 4 ετών στο χώρο των Πωλήσεων φαρμακευτικών προϊόντων στους τομείς ΠΘ / ΟΡΘ / Γ.Ι. / ΠΝ / ΚΡΔ
  • Εμπειρία απο πωλήσεις στον αναπνευστικό τομέα θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν ή σε καποιο απο τους προαναφερθείσες τομείς
  • Ανεπτυγμένες δεξιότητες επικοινωνίας, συνεργασίας & οργάνωση
  • Δυναμική προσωπικότητα με ανθεκτικότητα στη πίεση
  • Εξαιρετικές οργανωτικές ικανότητες
  • Εχεμύθεια
  • Αντίληψη της φαρμακευτικής αγορά
  • Δίπλωμα Οδήγησης
  • Πολύ καλή γνώση  και χρήση Η/Υ
  • Πτυχίο Α.Ε.Ι.  , θετικών επιστημών, θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

Πληροφορίες σχετικά με τη HELP ABEE υπάρχουν  στην εταιρική ιστοσελίδα : www.help.com.gr
Όλα τα Βιογραφικά Σημειώματα θα θεωρηθούν εμπιστευτικά και θα παραμείνουν σε προστατευόμενη βάση δεδομένων.

Κωδικός αναφοράς

Αττική

Όμοιες Θέσεις

Πωλητές φαρμακείου Αθήνα Parapharm International AE
Ιατρικός Επισκέπτης Αθήνα Ανώνυμη Εταιρεία
ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ Αθήνα Ανώνυμη Εταιρία
Πωλητές Φαρμακείων Αθήνα VITORGAN – ΑΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ
Πωλητής Φαρμακείου Αθήνα Pharmasept
ΠΩΛΗΤΗΣ ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΩΝ ΕΜΦΥΤΕΥΜΑΤΩΝ Kallithea CLINILAB - ΜΠΕΚΥΡΑΣ ΑΕ