Η θέση Ιατρικοί Επισκέπτες έχει αποθηκευτεί.

Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρεία Κουγιουμτζής Μ & ΣΙΑ ΕΕ - Anatomic Line που δραστηριοποιείται στον χώρο των ιατροτεχνολογικών προϊόντων από το 2005 ,αναζητά έμπειρους ιατρικούς επισκέπτες στο πλαίσιο της ανάπτυξης των πωλήσεών της.

Απαραίτητα προσόντα:
  • Εμπειρία σε ιατρική ενημέρωση παθολόγων.
  • Γνώση της αγοράς φαρμακείου.

Βασικά καθήκοντα:
  • Καθημερινές επισκέψεις σε ιατρούς με στόχο την προώθηση συγκεκριμένου προϊόντος.
  • Καθημερινές επισκέψεις σε φαρμακεία.

  • Η θέση αφορά σύναψη ελεύθερης συνεργασίας
  • Η εταιρεία προσφέρει μισθό με μπλοκάκι με υψηλό ποσοστό επί των πωλήσεων

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να απευθυνθείτε στα:

Κωδικός αναφοράς

Ιατρικοί Επισκέπτες

Όμοιες Θέσεις

Βοηθός Λογιστή Αθήνα-Αθήνα Ανώνυμη Εταιρεία
Βοηθός Λογιστηρίου Αθήνα-Ίλιον ΛΑΚΙΩΤΗΣ Α.Ε
Γραμματέας - Εxecutive Assistant Αθήνα-Αθήνα TREK Development SA
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ Αθήνα-Nea Philadelfia-143 41 ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ
Κρεοπώλης Αθήνα-Αθήνα Συνέργια ΑΕ
Βοηθός Λογιστή Αθήνα-Αθήνα Ammon Ovis LTD