Η θέση Σύμβουλος Πωλήσεων Φαρμακείου με έδρα την Αττική έχει αποθηκευτεί.

GR

Ολοκλήρωση αίτησης

Σύνδεση

Ξέχασα
ή

Λογαριασμός

Σύμβουλος Πωλήσεων Φαρμακείου με έδρα την Αττική από την εταιρεία POWER HEALTH HELLAS AEBE

4 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

POWER HEALTH HELLAS AEBE

Από το φαρμακείο της Φύσης στο Φαρμακείο της Γειτονιάς

H κορυφαία Εταιρεία Φυσικών Προϊόντων Υγείας στην Ελλάδα

με Διακρίσεις

| HR Excellence Awards | Διαμάντι της Ελληνικής Οικονομίας | Βραβείο Χρυσής Φήμης  Βραβείο Εταιρικής Κοινωνικής Ευθύνης |

Ζητά να προσλάβει

ΣΥΜΒΟΥΛΟ ΠΩΛΗΣΕΩΝ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ

(με έδρα την Αττική)

Περιγραφή Ρόλου:

  • Αποτελεσματική διαχείριση και ανάπτυξη πελατών (φαρμακεία) στην Αττική και ευρύτερα στη Νότια Ελλάδα
  • Καινοτομία στη διαχείριση των υφιστάμενων πελατών και στην ανάπτυξη νέων
  • Εστίαση στο αποτέλεσμα και εμπορικός προσανατολισμός
  • Εστίαση στην ποιότητα και την καινοτομία

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Σχετική εμπειρία σε Πωλήσεις Β2Β (εμπειρία σε πώληση OTC προϊόντων θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν)
  • Πτυχίο ΑΕΙ / ΑΤΕΙ
  • Άριστη γνώση χρήσης Η/Υ και εφαρμογών MS. Οffice
  • Άριστες ικανότητες επικοινωνίας και παρουσίασης
  • Οργανωτικότητα / Επαγγελματισμός/ Συνέπεια
  • Δυναμική προσωπικότητα, με φιλοδοξία και προσανατολισμό στο αποτέλεσμα
  • Ευελιξία εργασίας σε ωράρια φαρμακείων
  • Ευελιξία μετακίνησης σε περιοχές εντός και εκτός Αττικής

 Τι προσφέρει η εταιρεία

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Bonus και προμήθεια επίτευξης στόχων
  • Πρόσθετη ιδιωτική ασφάλιση
  • Εταιρικό αυτοκίνητο και κινητό
  • Κορυφαία εκπαίδευση στον κλάδο
  • Δυνατότητα ανάπτυξης στον πιο αναπτυσσόμενο κλάδο υγείας στην Ελλάδα

Παρακαλούμε αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα αναγράφοντας τον κωδικό της θέσης (SP/01). Για όλες τις αιτήσεις θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια

Κωδικός αναφοράς

SP/01

Όμοιες Θέσεις

Πωλητές Φαρμακείων Αθήνα VITORGAN – ΑΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ
Πωλητής/ Πωλήτρια Αθήνα Sarantisgroup
Σύμβουλος Πωλήσεων Αχαρνές ΒΟΡΔΩΝΗΣ ΑΕ
ΠΩΛΗΤΗΣ με έδρα την Αθήνα Αθήνα ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΑΝΑΚΗΣ ΑΒΕΕ
Ιατρικός Επισκέπτης Αθήνα LEVEL UP-HELLAS CONSULTING COMPANY Α.Ε.
ΣΤΕΛΕΧΗ ΠΩΛΗΣΕΩΝ Αθήνα EUROGAT A.E.
ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ Gerakas MEDELLA A.E.B.E.