Η θέση QUALITY ASSURANCE PHARMACY (QP_PHARMACY_10_2019 ) έχει αποθηκευτεί.

QUALITY ASSURANCE PHARMACY (QP_PHARMACY_10_2019 ) από την εταιρεία ΔΙΑΚΙΝΗΣΙΣ

Αδιάφορο
Ασπρόπυργος

Περιγραφή Θέσης

Η ΔΙΑΚΙΝΗΣΙΣ, μέλος των εταιριών του Ομίλου ΕΛΓΕΚΑ, εδώ και 40 χρόνια αποτελεί την μεγαλύτερη σε μέγεθος εταιρία logistics στην Ελλάδα για υπηρεσίες 3PL. Είναι το «όνομα» στην εφοδιαστική αλυσίδα που εμπιστεύονται οι μεγαλύτεροι Οίκοι της Ελλάδος και του Εξωτερικού από το 1977.

Οι υπηρεσίες που απολαμβάνουν οι πελάτες μας σε Ελλάδα, Ρουμανία και Βουλγαρία είναι η ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗ, η ΔΙΑΝΟΜΗ, η ΑΝΑΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ και η ΔΙΑΜΕΤΑΦΟΡΑ.

Η εταιρεία αναζητά, για άμεση κάλυψη, επαγγελματία Quality Assurance Pharmacy. Η έδρα της θέσης είναι στον Ασπρόπυργο Αττικής, σε εγκατάσταση που αναπτύσσεται στον τομέα αποθήκευσης, συσκευασίας και διανομής φαρμάκου.

QUALITY ASSURANCE PHARMACY (QP_PHARMACY_10_2019 )

Ανάλυση καθηκόντων:

  • Σύσταση και διαχείριση Συστήματος Ποιότητας φαρμακευτικών προϊόντων
  • Έλεγχος δραστηριοτήτων εταιρείας με βάση τα GDP και GMP
  • Εκπαίδευση του προσωπικού στις διαδικασίες διαχείρισης φαρμάκων
  • Συμμετοχή σε επιθεωρήσεις πελατών και προμηθευτών
  • Συμμετοχή σε νέα έργα και παρακολούθηση υλοποίησής τους

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Προϋπηρεσία 1 έτους τουλάχιστον σε εταιρεία παραγωγής φαρμάκων είναι ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ
  • Πτυχίο Φαρμακοποιού ή Χημικού
  • Δυνατότητα να οριστεί Qualified Person από τον Εθνικό Οργανισμό Φαρμάκων - ΕΟΦ
  • Μεταπτυχιακός τίτλος επιθυμητός
  • Γνώσεις πληροφορικής
  • Ικανότητα πολλαπλής εκτέλεσης και ανάληψη ποικίλων έργων
  • Επικοινωνιακές ικανότητες
  • Επιθυμητή Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση

Η Εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και πρόγραμμα συνεχούς εκπαίδευσης
  • Προοπτικές εξέλιξης σε μια ταχύτατα αναπτυσσόμενη εταιρεία με ηγετική θέση στην ελληνική αγορά

Κωδικός αναφοράς

QP_PHARMACY_10_2019