Η θέση ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟΥ έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟΥ από την εταιρεία ΒΙΟΚΛΙΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ

3 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Ο Όμιλος εταιριών υγείας ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ, αναζητά για την εταιρεία ΒΙΟΚΛΙΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ (μέλος του ομίλου) τον/την κατάλληλο/η:

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟΥ

Απαραίτητα Προσόντα
  • Πτυχίο ΠΕ ή ΤΕ Νοσηλευτικής
  • Επιθυμητός μεταπτυχιακός τίτλος σε σχετικό αντικείμενο
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών - Πολύ καλή γνώση Η/Υ
  • Ομαδικό πνεύμα

Προσφέρονται
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Άριστες συνθήκες εργασίας

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν τα βιογραφικά τους σημειώματα  αναγράφοντας τον κωδικό της θέσης.
Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια

Κωδικός αναφοράς

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟΥ