Η θέση Γενικός Ιατρός/ Παθολόγος έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Γενικός Ιατρός/ Παθολόγος

6 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Πόρος Αργοσαρωνικού

Περιγραφή Θέσης

Στα πλαίσια συνεχούς ανάπτυξης, ιδιωτικό πολυϊατρείο στον Πόρο Αργοσαρωνικού

αναζητά

1)Γενικό Ιατρό
2)Παθολόγο

με έδρα τον Πόρο Αργοσαρωνικού

Απαραίτητα προσόντα:
  • Πτυχίο Ιατρικής
  • Ολοκληρωμένη ειδικότητα
  • Προηγούμενη εμπειρία στον ιδιωτικό τομέα (επιθυμητή)
  • Άριστη γνώση αγγλικών (επιθυμητή)

Προσφέρονται:
  • Σύγχρονο, επαγγελματικό και αξιοκρατικό εργασιακό περιβάλλον
  • Σύμβαση Αορίστου χρόνου
  • Αρχική αμοιβή 2.500 ευρώ

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα αναγράφοντας τον κωδικό της θέσης.

Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια

Κωδικός αναφοράς

n/a