Η θέση ΤΑΜΙΑΣ έχει αποθηκευτεί.

Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Ο Όμιλος Ιατρικού Κέντρου Αθηνών

Στα πλαίσια της περαιτέρω ανάπτυξης του ενδιαφέρεται να προσλάβει
Ταμία
Ref.Code: CASH19

Απαιτούμενα Προσόντα
  • Απόφοιτος A.E.I. / T.E.I. Διοικητικής Κατεύθυνσης ή Διοίκησης Μονάδων Υγείας & Πρόνοιας
  • Εμπειρία τουλάχιστον 2 έτη σε αντίστοιχη θέση
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία στο χώρο της υγείας
  • Άριστη γνώση Η/Υ
  • Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη επικοινωνιακή ικανότητα και ομαδικό πνεύμα συνεργασίας

Η Εταιρία προσφέρει:
  • Δυνατότητα επαγγελματικής ανάπτυξης και εξέλιξης σε ένα δυναμικά εξελισσόμενο Όμιλο
  • Σύγχρονο περιβάλλον εργασίας με ανθρωποκεντρικό χαρακτήρα

Παρακαλούμε, στείλτε τα Βιογραφικά σας σημειώματα με email, επιλέγοντας ``Αίτηση``

(όλα τα βιογραφικά θα αξιολογηθούν με απόλυτη εχεμύθεια)

Κωδικός αναφοράς

CASH19

Όμοιες Θέσεις

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ Αθήνα Δικηγορική Εταιρεία
ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ Μοσχάτο Εταιρεία εξοπλισμού καταστημάτων
HR Back officer Αθήνα Skybridge
Υπάλληλος Γραφείου Αθήνα Ανώνυμη Εταιρία
Γραμματέας Διοίκησης Αθήνα PARABITA ΑΕ
Back Office Agent (legal) Αθήνα Mellon Technologies
Executive Legal Assistant Athina Estia Developments