Η θέση Medical Sales Manager South Greece έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Medical Sales Manager South Greece από την εταιρεία ΒΙΟΝΑΤ

Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Η Εταιρεία ΒΙΟΝΑΤ, με δραστηριότητα Ελληνική και Διεθνή αγορά,

Αναζητά

 Medical Sales Manager South Greece

Βασικές Αρμοδιότητες
• Συντονισμός και Διαχείριση  της Ομάδας των Ιατρικών επισκεπτών της Νότιας Ελλάδας
• Προώθηση της εταιρείας και των προϊόντων της στην ιατρική κοινότητα με συμμετοχή σε συνέδρια και άλλες εκδηλώσεις και σε συνεργασία με άλλα τμήματα της εταιρείας
• Δημιουργία και παρακολούθηση ετήσιου Budget και ποσοτικών και ποιοτικών KPIs
• Σχεδιασμός και υλοποίηση της στρατηγικής ανάπτυξης της ΒΙΟΝΑΤ στην Νότια Ελλάδα
• Παρακολούθηση της εξέλιξης του κλάδου στην Ελληνική και Ευρωπαϊκή αγορά

Απαιτούμενα προσόντα και δεξιότητες
• Πτυχίο σε σχετικό αντικείμενο σπουδών (Βιολογία, Χημεία, Διαιτολογίας-Διατροφής κλπ.)
• Τουλάχιστον 3 έτη εμπειρίας στον τομέα Ιατρικής Ενημέρωσης
• Εμπειρία στην Διαχείριση, Εκπαίδευση και Ανάπτυξη Ομάδας
• Υψηλό αίσθημα ευθύνης και δυνατότητα ανάληψης πρωτοβουλιών
• Εξαιρετικές επικοινωνιακές ικανότητες
• Πολύ καλή γνώση χρήσης υπολογιστή

Προσφέρουμε
• Ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβών
• Bonus βάσει επίτευξης στόχου πωλήσεων
• Εταιρικό αυτοκίνητο, κινητό τηλέφωνο, τάμπλετ
• Συνεχή εκπαίδευση
• Δυνατότητες γρήγορης εξέλιξης

Θα απαντηθούν μόνο οι αιτήσεις που είναι συμβατές με το προφίλ της θέσης

Όλες οι αιτήσεις είναι αυστηρά εμπιστευτικές

Προθεσμία για υποβολή βιογραφικών επιλέγοντας Αίτηση

αναφέροντας τον κωδικό ΜSMΑ11

Κωδικός αναφοράς

ΜSMΑ11

Όμοιες Θέσεις

Enterprise IT Professional, SAP Παιανία Intralot
Systems Engineer, JIRA Αθήνα Intralot
Quality Control Engineer Παιανία Intralot
Software Engineer, C/C++ Παιανία Intralot
Junior Android Developer Παιανία Intralot
Technology Delivery Manager Παιανία Intralot
Senior Database Administrator (DBA) Παιανία Intralot
Junior Systems Administrator Παιανία Intralot
Senior Automation Test Engineer Παιανία Intralot
Software Engineer (C/C++) Παιανία Intralot