Η θέση ΙΑΤΡΙΚΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ/ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΟΙ ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ έχει αποθηκευτεί.

ΙΑΤΡΙΚΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ/ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΟΙ ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ από την εταιρεία Φαρμακευτική Εταιρεία

Τελευταία ημέρα για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Φαρμακευτική Εταιρεία, επιθυμεί να προσλάβει:
ΙΑΤΡΙΚΟΥΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ/ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΟΥΣ ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ
με έδρα την Αθήνα.

Απαραίτητα προσόντα:
  • Πτυχίο ΑΕΙ, επιθυμητό αλλά όχι απαραίτητο το πτυχίο Επιστημών Υγείας
  • Μεταπτυχιακός τίτλος θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Καλή γνώση Αγγλικών και MS office
  • Δυνατότητα ταξιδίων
  • Ικανότητα επικοινωνίας

Προσφέρεται:
  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών με εταιρικό αυτοκίνητο, κινητό τηλέφωνο κ.τ.λ
  • Υψηλού επιπέδου εκπαίδευση και συνεχής επιμόρφωση
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης
  • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό τους, επιλέγοντας ``Αίτηση``.

Κωδικός αναφοράς

Ιατρ.Επισκ. Αθήνα

Sales Representative Pharmacy (ref.2135) Μαρούσι Johnson & Johnson
Πωλητές φαρμακείου Αθήνα Parapharm International AE
KEY ACCOUNT SPECIALIST ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ Αθήνα POWER HEALTH HELLAS AEBE
Ιατρικός Επισκέπτης Αθήνα Ανώνυμη Εταιρεία