Η θέση Πωλητής Φαρμακείου και Ιατρικής Ενημέρωσης έχει αποθηκευτεί.

Πωλητής Φαρμακείου και Ιατρικής Ενημέρωσης από την εταιρεία Medical Evolution

Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Η Εταιρία MEDICAL EVOLUTION, αντιπρόσωπος της JOBST στην Ελλάδα, αναζητά συνεργάτες στην Αθήνα για στελέχωση τμήματος πωλήσεων πλήρους απασχόλησης φαρμακείου και ιατρικής ενημέρωσης.

Απαραίτητα Προσόντα

Επιθυμητό προφίλ υποψηφίου

Πτυχίο ΑΕΙ – ΤΕΙ

Εμπειρία τουλάχιστον 1 χρόνου στην φαρμακευτική αγορά

Πολύ καλή γνώση Αγγλικής Γλώσσας

Πολύ καλή γνώση Η/Υ

Άριστες ικανότητες επικοινωνίας, αυξημένη προσαρμοστικότητα, θετική στάση, προσανατολισμός  στο αποτέλεσμα και ομαδικότητα.

Προσφέρεται:
  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών με εταιρικό αυτοκίνητο, κινητό τηλέφωνο κτλ.
  • Υψηλού επιπέδου εκπαίδευση και συνεχής επιμόρφωση
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης
  • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας

Κωδικός αναφοράς

n/a