Η θέση BUSINESS DEVELOPMENT/ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ έχει αποθηκευτεί.

GR

Ολοκλήρωση αίτησης

Σύνδεση

Ξέχασα
ή

Λογαριασμός

BUSINESS DEVELOPMENT/ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ από την εταιρεία KARIAN PHARMACEUTICALS

Ελεύθερη συνεργασία
Ελλάδα

Περιγραφή Θέσης

Η ΚΑΡΙΑΝ Pharmaceuticals, μια ταχύτατα αναπτυσσόμενη Ελληνική Φαρμακευτική εταιρεία, με πρωτότυπα ιδιοσκευάσματα που κατέχουν ηγετική θέση στις θεραπευτικές τους κατηγορίες, ζητά συνεργασία με:

BUSINESS DEVELOPMENT CONSULTANT/ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΣΥΝΕΡΓΑΤΗ

Για το Τμήμα Ανάπτυξης Νέων Προϊόντων

Απαραίτητα Προσόντα

ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ

  Πτυχίο επιστημών Υγείας ( Bιολογίας, Φαρμακευτικής, Χημείας, κλπ.), Οικονομικής κατεύθυνσης ή Διοίκησης Επιχειρήσεων.

  Καλή γνώση Αγγλικών και χρήση Η/Υ (MS Office).

  Επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες.

  Οργάνωση, προγραμματισμός και αποτελεσματική διαχείριση χρόνου.

  Προηγούμενη εμπειρία σε θέσεις Business Development σε Ελληνικές ή Πολυεθνικές Φαρμακευτικές εταιρείες.

  Γνώση της Φαρμακευτικής Αγοράς και του κανονιστικού πλαισίου στην Ευρωπαϊκή Ένωση.

ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΕΣ

  Αναζήτηση σκευασμάτων βάσει δραστικών ουσιών συγκεκριμένων θεραπευτικών κατηγοριών (π χ σκευάσματα ΚΝΣ, Καρδιολογικά σκευάσματα κλπ).

  Επίτευξη συνεργασιών με διεθνείς οίκους που πληρούν τις προϋποθέσεις που έχουν τεθεί από την εταιρεία.

  Εστίαση στην επίτευξη των στόχων.

ΕΤΑΙΡΙΚΕΣ ΠΑΡΟΧΕΣ

Η εταιρεία προσφέρει σύμβαση έργου και υψηλές αμοιβές με προμήθεια βάση αποτελεσμάτων.

Όλες οι αιτήσεις θα θεωρηθούν απόλυτα εμπιστευτικές και θα τηρηθεί η ισχύουσα νομοθεσία για την προστασία των προσωπικών δεδομένων.

Κωδικός αναφοράς

002