Η θέση Ιατρικοί Επισκέπτες έχει αποθηκευτεί.

Πλήρης Απασχόληση
Ηράκλειο

Περιγραφή Θέσης

Φαρμακευτική Εταιρία με έδρα την Αθήνα, ζητά
Τοπικούς Αντιπρόσωπους σε Κρήτη, Πελοπόννησο, Ήπειρο, Θεσσαλία
για την προώθηση γνωστών προιόντων φαρμακείου.

Απαραίτητα Προσόντα:
  • Δυναμική προσωπικότητα με ικανότητα επικοινωνίας και συνεργασίας.
  • Δεξιότητες παρουσίασης, αλλά και διαχείρισης εμπορικών διαπραγματεύσεων.
  • Εμπειρία σε πωλήσεις στον χώρο του φαρμακείου.

Βασικά Καθήκοντα:
  • Ιατρική ενημέρωση / πώληση των φαρμακευτικών σκευασμάτων της εταιρείας σε ιατρεία και φαρμακεία.
  • Διαχείριση ήδη υπάρχοντος πελατολογίου και ανάπτυξη νέου.
  • Συμμετοχή σε δράσεις προώθησης των σκευασμάτων της εταιρείας.

Η Εταιρεία μας προσφέρει:
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών με προμήθεια επί των πωλήσεων.
  • Εταιρικό αυτοκίνητο.
  • Συνεχή εκπαίδευση, επιμόρφωση και ευκαιρίες για επαγγελματική ανάπτυξη

Εάν είστε ένας νέος που τώρα ξεκινά την σταδιοδρομία του ή είστε ένας πετυχημένος επαγγελματίας που αναζητά μεγαλύτερες προκλήσεις, στείλτε πρόσφατο βιογραφικό σημείωμα στο Τμήμα Προσωπικού, επιλέγοντας ``Αίτηση`` και θα δείτε το όραμα σας να γίνεται πράξη.

Κωδικός αναφοράς

n/a