Η θέση Γενικός Ιατρός/ Παθολόγος έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Γενικός Ιατρός/ Παθολόγος

Πλήρης Απασχόληση
Πόρος

Περιγραφή Θέσης

Στα πλαίσια συνεχούς ανάπτυξης, ιδιωτικό πολυϊατρείο στον Πόρο Αργοσαρωνικού

αναζητά

1)Γενικό Ιατρό
2)Παθολόγο

με έδρα τον Πόρο Αργοσαρωνικού

Απαραίτητα προσόντα:
  • Πτυχίο Ιατρικής
  • Ολοκληρωμένη ειδικότητα
  • Προηγούμενη εμπειρία στον ιδιωτικό τομέα (επιθυμητή)
  • Άριστη γνώση αγγλικών (επιθυμητή)

Προσφέρονται:
  • Σύγχρονο, επαγγελματικό και αξιοκρατικό εργασιακό περιβάλλον
  • Σύμβαση Αορίστου χρόνου
  • Αμοιβή 2.500 - 3,000 ευρώ

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα αναγράφοντας τον κωδικό της θέσης.

Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια

Κωδικός αναφοράς

n/a