Η θέση Ιατρικός Επισκέπτης με έδρα την Αθήνα έχει αποθηκευτεί.

Ιατρικός Επισκέπτης με έδρα την Αθήνα από την εταιρεία Novo Nordisk Hellas

Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Είσαι έμπειρος Ιατρικός Επισκέπτης έτοιμος να αναπτύξεις την καριέρα σου; Η Novo Nordisk Hellas ενδιαφέρεται να προσλάβει έναν έμπειρο Ιατρικό Επισκέπτη για την Αθήνα κατά τη διάρκεια της απουσίας στελέχους μας για 8 μήνες.

Σχετικά με το τμήμα
Το τμήμα πωλήσεων του Διαβήτη αποτελείται από υψηλού επιπέδου επαγγελματίες, προσανατολισμένους στα αποτελέσματα και προσηλωμένους στους κανόνες βιοηθικής της εταιρείας.

Ο ρόλος
Η καθημερινή προώθηση των προϊόντων της εταιρίας στους επαγγελματίες υγείας. Η ανάπτυξη και εφαρμογή των επιχειρηματικών πλάνων της
εταιρείας στις περιοχές ευθύνης. Η ανάλυση των δεδομένων της αγοράς, ο καταρτισμός και εφαρμογή σχεδίων που θα αξιοποιήσουν τις ευκαιρίες ανάπτυξης της περιοχής.

Προσόντα
Οι ιδανικοί υποψήφιοι θα πρέπει να διαθέτουν ιδιαίτερες επικοινωνιακές ικανότητες, να έχουν το απαραίτητο γνωστικό υπόβαθρο (πτυχιούχοι Φαρμακευτικής, Βιολογίας ή Χημείας), ώστε να εκπαιδευτούν με σκοπό την ενημέρωση στις θεραπευτικές λύσεις που προσφέρουν τα προϊόντα της εταιρείας για το Σακχαρώδη Διαβήτη, να έχουν ευχέρεια στην αγγλική γλώσσα , να χειρίζονται με επάρκεια τα σύγχρονα τεχνολογικά μέσα (ηλεκτρονικοί υπολογιστές, tablets) και να διαθέτουν δίπλωμα οδήγησης.

Προϋπηρεσία στο Διαβήτη θα θεωρηθεί σημαντικό πρόσθετο προσόν. Στη Novo Nordisk χρησιμοποιούμε τις ικανότητές μας, την αφοσίωση και τη φιλοδοξία να βοηθήσουμε τους ανθρώπους με χρόνιες παθήσεις. Προσφέρουμε την ευκαιρία να γίνετε μέρος ενός πραγματικά παγκόσμιου εργασιακού περιβάλλοντος, όπου το πάθος και η δέσμευση ανταμείβονται με ευκαιρίες προσωπικής και επαγγελματικής ανάπτυξης.

Deadline
20 Απριλίου 2019

Κωδικός αναφοράς

Ιατρικός Επισκέπτης

Ιατρικός Επισκέπτης/Πωλητής-Πωλήτρια Αθήνα-Αθήνα Εταιρία Ιατρικών Ειδών
SALES REPRESENTATIVE IMMUNOLOGY Αθήνα-Pefki-151 21 Janssen
Sales Rep (Rheumatology - Gastroenterology) Αθήνα-Αθήνα Mylan
ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ Αθήνα-Αθήνα FROIKA
Medical Representative Solgar Αθήνα-Αθήνα ISOPLUS S.A.
Ιατρικός Επισκέπτης Αθήνα , Θεσσαλονίκη CROSS ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ
Clinical Research Associate (CRA) Αθήνα-Αθήνα ZEINCRO
Πωλητής-Πωλήτρια Φαρμακείου Αθήνα-Αθήνα Fresiamed Medical Supplies
ΒΙΟΛΟΓΟΣ ή ΧΗΜΙΚΟΣ Αθήνα-Αθήνα Εταιρεία διαγνωστικών