Η θέση Υπεύθυνος παραγγελιών για φαρμακευτικά προϊόντα έχει αποθηκευτεί.

Υπεύθυνος παραγγελιών για φαρμακευτικά προϊόντα από την εταιρεία ΠΕΙ.ΦΑ.ΣΥΝ

Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Ο ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ (ΠΕΙ.ΦΑ.ΣΥΝ) επιθυμεί να προσλάβει παραγγελιολήπττη/τρια για το Τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών με κύρια αρμοδιότητα τη λήψη τηλεφωνικών παραγγελιών από φαρμακεία.

Απαραίτητα προσόντα :

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 ετών σε φαρμακείο ή  φαρμακαποθήκη (τηλεφωνική παραγγελιοληψία)
  • Βασικές γνώσεις χειρισμού Η/Υ και MS OFFICE
  • Ικανότητα γρήγορης και ορθής πληκτρολόγησης
  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες
  • Συνέπεια, υπευθυνότητα, ομαδικότητα

Επιθυμητά προσόντα :

  • Κατοχή πτυχίου ΙΕΚ ειδικότητας «βοηθός φαρμακείου»

Παροχές:

  • Ομαδική ασφάλιση
  • Δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης

Κωδικός αναφοράς

peifasyn

Όμοιες Θέσεις

ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ Αθήνα-Αθήνα POWER HEALTH HELLAS AEBE
ΠΩΛΗΤΕΣ -ΠΩΛΗΤΡΙΕΣ Αθήνα-Αθήνα Vodafone Franchise – Συνεργάτης
ΒΟΗΘΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗ Αθήνα-Aspropyrgos-193 00 ΙΝΤΕΡΔΡΟΜΩΝ ΑΕ
ΠΩΛΗΤHΣ- KEY ACCOUNT Αθήνα-Αθήνα ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ
ΙΑΤΡΙΚΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ Όλη η Ελλάδα RAD Health Care Μ.Ε.Π.Ε.
Υπεύθυνος-Υπεύθυνη πωλήσεων Αθήνα-Αθήνα V-Italian Concepts
Πωλητές Τηλεφωνίας - Αττική Αθήνα-Αθήνα Plaisio Computers
Πωλητής Φαρμακείου Αθήνα-Αθήνα Pharmasept