Η θέση Εκπρόσωποι Πωλήσεων Επιστημονικών Οργάνων έχει αποθηκευτεί.

Εκπρόσωποι Πωλήσεων Επιστημονικών Οργάνων από την εταιρεία INTERLAB LTD

2 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

H INTERLAB LTD, με έδρα τη Καλλιθέα Αττικής και υποκαταστήματα στη Πάτρα και στα Ιωάννινα, αποκλειστικός αντιπρόσωπος μεγάλων κατασκευαστών του εξωτερικού (BIO-RAD, TECAN, JASCO, ELEMENTAR, DELTA, GIBERTINI κλπ), επεκτείνει τις δραστηριότητες της και ενδιαφέρεται για άμεση πρόσληψη, για το εμπορικό της τμήμα στην Αθήνα, εκπροσώπων πωλήσεων επιστημονικών οργάνων και αναλωσίμων.
Απαραίτητα προσόντα :
  • Πτυχιούχος Μοριακός Βιολόγος, με εργασιακή ή εργαστηριακή εμπειρία, με κύριο αντικείμενο ενασχόλησης τη προώθηση και επιστημονική υποστήριξη των προϊόντων του life sciences τμήματος
  • Πτυχιούχος Επιστήμονας Τροφίμων, με εμπειρία στη μικροβιολογία τροφίμων, με κύριο αντικείμενο ενασχόλησης τη προώθηση και επιστημονική υποστήριξη των προϊόντων του food τμήματος
  • Πτυχιούχος Χημικός, με εργασιακή ή εργαστηριακή εμπειρία, με κύριο αντικείμενο ενασχόλησης τη προώθηση και επιστημονική υποστήριξη εργαστηριακού εξοπλισμού ενόργανης χημικής ανάλυσης (χρωματογραφία, φασματοφωτομετρία, στοιχειακή ανάλυση κλπ)
Απαιτούνται :
Ευχέρεια στην επικοινωνία, άριστη γνώση Η/Υ, άριστη γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας, δίπλωμα οδήγησης, δυνατότητα ταξιδιών στην επαρχία, προσήλωση στο εργασιακό αντικείμενο
Θα συνεκτιμηθούν :
Μεταπτυχιακό, βαθμός πτυχίου, πρότερη εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
Παρέχονται :
Μισθός και bonus πωλήσεων, συνεχής επιμόρφωση και εκπαίδευση στην Ελλάδα και στο εξωτερικό, δυνατότητα ταχείας και επιτυχημένης επαγγελματικής ανέλιξης σε ένα δυναμικό εργασιακό περιβάλλον
Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν βιογραφικό, αναφέροντας και τις οικονομικές τους απαιτήσεις, υ/ο Δ/νσης Προσωπικού, σημειώνοντας τη θέση ενδιαφέροντος τους, επιλέγοντας Αίτηση.

Κωδικός αναφοράς

Πωλήσεις

Όμοιες Θέσεις

Intellectual Property Officer Μεταμόρφωση PharOS Ltd
MEDICAL SCIENCE LIAISON Αθήνα Pharmassist Ltd
Pharmacovigilance Officer Αθήνα Anonymous Company
Pharmacovigilance Officer (PV) Chalandri Creative Pharma Services S.A
Χημικοί – Χημικοί Μηχανικοί Μάνδρα Ανώνυμη Εταιρία