Η θέση Πωλητής Φαρμακείου έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Πωλητής Φαρμακείου από την εταιρεία Pharmasept

Πλήρης Απασχόληση
Κρήτη

Περιγραφή Θέσης

Η Pharmasept είναι μια αμιγώς Ελληνική επιχείρηση με πάνω από 23 χρόνια πείρα στα δερμοκαλλυντικά προϊόντα αποκλειστικά στον χώρο του φαρμακείου. Τα προϊόντα σχεδιάζονται με σεβασμό προς τον καταναλωτή προσφέροντας ένα υγιές και προστατευμένο δέρμα με πατενταρισμένο σύστημα καθαρισμού, κλινικές μελέτες και χρόνια ερευνών εστιασμένων στην υγεία του δέρματος. Σήμερα η Pharmasept προσφέρει προϊόντα για όλη την οικογένεια μέσω ολοκληρωμένων σειρών περιποίησης με πάνω από 80 κωδικούς εξειδικευμένους στην υγεία του δέρματος για όλες τις ηλικίες, καθώς και του μωρού από το πρώτο έτος γέννησης του.

  • Αποτελεσματική διαχείριση και ανάπτυξη πελατών (φαρμακεία) στην Κρήτη
  • Καινοτομία στη διαχείριση των υφιστάμενων πελατών και στην ανάπτυξη νέων
  • Αύξηση των πωλήσεων και επίτευξη στόχων

Απαραίτητα Προσόντα.
  • Τουλάχιστον 3 έτη εμπειρία σε Πωλήσεις Β2Β στον χώρο του φαρμακείου.
  • Οργανωτικότητα / Επαγγελματισμός/ Συνέπεια
  • Άριστη γνώση MS Office και Η/Υ
  • Επιθυμητή γνώση CRM / ERP
  • Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου
  • Ευελιξία εργασίας σε ωράρια φαρμακείων
  • Ευελιξία μετακίνησης σε περιοχές εντός και εκτός Αττικής
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Παροχές εταιρίας

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
  • Bonus επίτευξης στόχων
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Εταιρικό τηλέφωνο
  • Εταιρικό Tablet
  • Ευκαιρίες ανάπτυξης & διαρκής εκπαίδευση.

Κωδικός αναφοράς

Πωλητές Κρήτη