Η θέση Ιατρικός Επισκέπτης (Αττική) έχει αποθηκευτεί.

GR

Ολοκλήρωση αίτησης

Σύνδεση

Ξέχασα
ή

Λογαριασμός

Ιατρικός Επισκέπτης (Αττική) από την εταιρεία POWER HEALTH HELLAS AEBE

Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

POWER HEALTH HELLAS AEBE

Από το φαρμακείο της Φύσης στο Φαρμακείο της Γειτονιάς

H κορυφαία Εταιρεία Φυσικών Προϊόντων Υγείας στην Ελλάδα

με Διακρίσεις

| HR Excellence Awards | Διαμάντι της Ελληνικής Οικονομίας | Βραβείο Χρυσής Φήμης  Βραβείο Εταιρικής Κοινωνικής Ευθύνης |

Ζητά να προσλάβει

ΙΑΤΡΙΚΟ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗ

 (με έδρα την Αττική)

Περιγραφή Ρόλου:

  • Αποτελεσματική ιατρική ενημέρωση των φυσικών σκευασμάτων της εταιρείας σε ιατρούς όλων των ειδικοτήτων  (με προτίμηση Παθολόγους και Γενικούς Ιατρούς) στην Αττική & ευρύτερα στην Νότια Ελλάδα
  • Συνεργασία και συντονισμός με τα στελέχη της Εμπορικής Ομάδα Πωλήσεων της εταιρείας

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Απαραίτητη εμπειρία 3 – 4 ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Πτυχίο ΑΕΙ / ΑΤΕΙ θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Άριστη γνώση χρήσης Η/Υ και εφαρμογών MS. Οffice
  • Άριστες ικανότητες επικοινωνίας και παρουσίασης
  • Οργανωτικότητα / Επαγγελματισμός/ Συνέπεια
  • Δυναμική προσωπικότητα, με φιλοδοξία και προσανατολισμό στο αποτέλεσμα
  • Δυνατότητα ταξιδιών εκτός Αττικής

 Τι προσφέρει η εταιρεία

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Πρόσθετη ιδιωτική ασφάλιση
  • Εταιρικό αυτοκίνητο και κινητό
  • Κορυφαία εκπαίδευση στον κλάδο
  • Δυνατότητα ανάπτυξης στον πιο αναπτυσσόμενο κλάδο υγείας στην Ελλάδα

Παρακαλούμε αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα αναγράφοντας τον κωδικό της θέσης (ΙΕ/01). Για όλες τις αιτήσεις θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια

Κωδικός αναφοράς

ΙΕ/01

ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΑΤΤΙΚΗΣ Αθήνα Ανώνυμη Εταιρεία Ιατρικών Ειδών
ΙΑΤΡΙΚΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ Αθήνα RAD Health Care Μ.Ε.Π.Ε.
Υπεύθυνος Τομέα Πωλήσεων Αθήνα FLAVOUR FACTORY S.A.
ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ Αθήνα New Line
Πωλητές HORECA Αθήνα Anelixis Consulting
Σύμβουλος Πωλήσεων Αθήνα Auto Marin
Συνεργάτης Τμήματος Πωλήσεων Αθήνα {"CompanyName"=>nil, "CompanyDetailsURL"=>nil}