Η θέση ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ ΚΑΙ ΒΟΗΘΟΣ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΥ ΓΙΑ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ έχει αποθηκευτεί.

ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ ΚΑΙ ΒΟΗΘΟΣ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΥ ΓΙΑ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ από την εταιρεία Φαρμακείο

Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Φαρμακείο στο κέντρο του Πειραιά ζητά για άμεση πρόσληψη Πτυχιούχο Φαρμακοποιό και Βοηθό Φαρμακοποιού.

Απαραίτητα Προσόντα:
  • Εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Καλή γνώση Καλλυντικών, Συμπληρωμάτων Διατροφής και Παραφαρμακευτικών προϊόντων
  • Καλή γνώση χρήσης Ηλεκτρονικού Υπολογιστή

Προφίλ υποψηφίων:
  • Ευγένεια- Ευχέρεια λόγου
  • Επικοινωνιακοί
  • Ομαδικό Πνεύμα
  • Καλή διαχείριση χρόνου και διεκπεραίωση καθηκόντων
  • Συνέπεια και καλή συνεργασία
  • Οργανωτικοί

Περιγραφή θέσης – χώρου εργασίας:
  • Πλήρες ωράριο
  • Ιδιαίτερα ευχάριστο κλίμα με παροχές προς τους εργαζομένους
  • Προοπτική εξέλιξης

Κωδικός αναφοράς

ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ& ΒΟΗΘΟΣ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙ