Η θέση Υπάλληλος Εξυπηρέτησης Ασφαλιστικών Εταιρειών έχει αποθηκευτεί.

Υπάλληλος Εξυπηρέτησης Ασφαλιστικών Εταιρειών από την εταιρεία Ιατρικό Κέντρο Αθηνών

Συμβασιούχος
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Ο ΟΜΙΛΟΣ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΑΘΗΝΩΝ - Ιατρικό Κέντρο Αθηνών

Ενδιαφέρεται να προσλάβει με σύμβαση εργασίας ορισμένου χρόνου ενός (1) έτους

Υπάλληλο Εξυπηρέτησης Ασφαλιστικών Εταιρειών

Ref. Code: INSUR19

Βασικές Αρμοδιότητες:

  • Εξυπηρέτηση ασθενών ασφαλιστικών εταιρειών
  • Επικοινωνία με ασφαλιστικές εταιρείες
  • Έλεγχος καλύψεων ασφαλιστικών εταιρειών
  • Οργάνωση και συγκέντρωση δικαιολογητικών για ολοκλήρωση φακέλου ασθενών  προς υποβολή
  • Υποβολή τιμολογίων σε ασφαλιστικές εταιρείες

Απαιτούμενα προσόντα :

  • Απόφοιτος  Α.Ε.Ι  - Τ.Ε.Ι.
  • Άριστη γνώση Ms Office
  • Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 έτους σε λογιστήριο ασθενών ή σε ασφαλιστική εταιρεία
  • Άριστη επικοινωνιακή ικανότητα και ομαδικό πνεύμα συνεργασίας

Η Εταιρία προσφέρει :

  • Δυνατότητα επαγγελματικής ανάπτυξης και εξέλιξης σε ένα δυναμικά εξελισσόμενο Όμιλο
  • Σύγχρονο περιβάλλον εργασίας με ανθρωποκεντρικό χαρακτήρα

Παρακαλούμε στείλτε τα βιογραφικά σας σημειώματα επιλέγοντας ``Αίτηση``

(όλα τα βιογραφικά θα αξιολογηθούν με απόλυτη εχεμύθεια)

Κωδικός αναφοράς

INSUR19