Η θέση ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/TΡΙΑ ΟΡΟΦΟΥ έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/TΡΙΑ ΟΡΟΦΟΥ από την εταιρεία ΒΙΟΚΛΙΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ

3 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Ο Όμιλος εταιριών υγείας ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ, αναζητά για την εταιρεία ΒΙΟΚΛΙΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ (μέλος του ομίλου) τον/την κατάλληλο/η:

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗ/TΡΙΑ ΟΡΟΦΟΥ

Απαραίτητα Προσόντα
  • Πτυχίο ΠΕ ή ΤΕ Νοσηλευτικής
  • Επιθυμητός μεταπτυχιακός τίτλος σε σχετικό αντικείμενο
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών - Πολύ καλή γνώση Η/Υ
  • Ομαδικό πνεύμα

Προσφέρονται:
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Άριστες συνθήκες εργασίας

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν τα βιογραφικά τους σημειώματα  αναγράφοντας τον κωδικό της θέσης.
Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια

ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣΤΡΙΑ - ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ Αθήνα-Athina-104 33 Διαγνωστικό Κέντρο Παπανδρέου
ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΟΣ ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ Ελλάδα ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΗ ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ Α.Ε.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ – ΑΙΜΟΛΗΠΤΗΣ Γλυφάδα,Βάρη,Βάρκιζα,Αργυρούπολη,Ηλιούπολη,Ελληνικό,Κορωπί Όμιλος Εταιρειών Υγείας ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ
Group Life Insurance Business Consultant Αθήνα-Chalandri-152 31 Thesis Brokers
Pharmacovigilance Officer Αθήνα-Αθήνα Anonymous Company
DOCUMENT CONTROLLER / ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΑΡΧΕΙΟΥ Αθήνα-Αθήνα ΕΛΛΑΚΤΩΡ ΑΕ
Ταμίας Αθήνα-Spata-Loutsa-190 19 ONExchange S.A. Ανταλλακτήρια Συναλλάγματος
Customer Care Agents (Bulgarian Speakers) Αθήνα-Kallithea-176 76 ICAP GROUP