Η θέση ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ ΦΑΡΜΑΚΕΙΩΝ έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ ΦΑΡΜΑΚΕΙΩΝ από την εταιρεία Lavipharm

Τελευταία ημέρα για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Η Lavipharm, ένας ολοκληρωμένος Όμιλος Έρευνας και Ανάπτυξης, παραγωγής, εισαγωγής, προώθησης και διανομής φαρμάκων, καλλυντικών και καταναλωτικών προϊόντων υγείας στην Ελλάδα με έντονη διεθνή δραστηριότητα, επιθυμεί να προσλάβει:

ΣΥΜΒΟΥΛΟ ΠΩΛΗΣΕΩΝ ΦΑΡΜΑΚΕΙΩΝ

Με έδρα την Αθήνα

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο ανώτατης εκπαίδευσης (Α.Ε.Ι.)
  • Προϋπηρεσία 4 -7 έτη στον χώρο των πωλήσεων φαρμακείου (O.T.C, καλλυντικά)
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ
  • Δυνατότητα ταξιδιών
  • Άνεση και αμεσότητα στην επικοινωνία, επαγγελματική συνέπεια και διάθεση για δουλειά

Η εταιρεία προσφέρει ικανοποιητικές αποδοχές, εταιρικό αυτοκίνητο, κινητό, πρόσθετη ιατροφαρμακευτική ασφάλιση και δυνατότητες συνεχούς εκπαίδευσης και ανάπτυξης

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να στείλουν πλήρες βιογραφικό σημείωμα με την ένδειξη “PHARMA"

Κωδικός αναφοράς

PHARMA”