Η θέση Τεχνολόγος Ακτινολόγος έχει αποθηκευτεί.

GR

Ολοκλήρωση αίτησης

Σύνδεση

Ξέχασα
ή

Λογαριασμός

αποτελέσματα
Αδιάφορο
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Το Διαγνωστικό Κέντρο Παπανδρέου δραστηριοποιείται στον κλάδο της πρωτοβάθμιας φροντίδας από το 1995, με στόχο τη διενέργεια εξετάσεων υψηλής ποιότητας και αξιοπιστίας με ευαισθησία και αίσθημα κοινωνικής ευθύνης. Στο πλαίσιο επέκτασης των δραστηριοτήτων του, αναζητά για άμεση πρόσληψη:

Τεχνολόγους Ακτινολόγους για τα τμήματα μαγνητικού και αξονικού τομογράφου, κλασικού ακτινολογικού.

Προσόντα που απαιτούνται:

Πτυχίο Τ.Ε.Ι. Ακτινολογίας & Ακτινοθεραπείας ή

Πτυχίο ΙΕΚ Βοηθός Ακτινολόγου (με πιστοποιητικό επάρκειας γνώσεων και κατάρτισης σε θέματα ακτινοπροστασίας – ΕΟΠΠΕΠ & ΕΕΑΕ)

Διετής προϋπηρεσία

Καλή γνώση χειρισμού Η/Υ

Ευχέρεια λόγου και επικοινωνίας και ομαδικό πνεύμα συνεργασίας

Συμπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για άντρες υποψηφίους)

Η Εταιρεία προσφέρει:
● Αμοιβή αντίστοιχη των προσόντων και της θέσης εργασίας
● Μισθολογική σταθερότητα
● Άριστες συνθήκες εργασίας – Σύγχρονο Ιατροτεχνολογικό εξοπλισμός
● Δυνατότητες εξέλιξης με αξιοκρατικά κριτήρια
● Διαρκής εκπαίδευση και επιμόρφωση

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν τα βιογραφικά τους στο:
[Για να στείλετε τo βιογραφικό σας κάντε κλικ εδώ] αναγράφοντας τον κωδικό θέσης ΤΕΧΑΚΤ. Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.

Με την αποστολή του βιογραφικού σας στην παραπάνω ηλεκτρονική διεύθυνση του διαγνωστικού κέντρου «ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ» (στο εξής για χάρη συντομίας, Διαγνωστικό Κέντρο) εκδηλώνετε το ενδιαφέρον σας να συμμετέχετε στη διαδικασία αξιολόγησης για τη συγκεκριμένη θέση εργασίας αλλά και άλλες θέσεις στο μέλλον, ανάλογες των προσόντων και των δεξιοτήτων σας.

Το Διαγνωστικό Κέντρο θα διατηρήσει το βιογραφικό σας στα αρχεία του για δώδεκα (12) μήνες και θα το αξιολογεί για τωρινές ή μελλοντικές θέσεις εργασίας που απαιτούν ανάλογα προσόντα. Μετά τους δώδεκα (12) μήνες, το βιογραφικό σας θα διαγραφεί από τα αρχεία του Διαγνωστικού Κέντρου. Εάν επιθυμείτε να συνεχίσετε να περιλαμβάνεστε στη διαδικασία αξιολόγησης μετά τους 12 μήνες, παρακαλούμε να αποστείλετε σχετική δήλωσή σας μαζί με το βιογραφικό σας επικαιροποιημένο.

Μπορείτε να ζητήσετε τη διαγραφή του βιογραφικού σας από τα αρχεία του Διαγνωστικού Κέντρου σε οποιαδήποτε χρονική στιγμή, αποστέλλοντας e-mail με σχετικό αίτημα στο: Dpo{at}medpap.gr υπόψιν του υπεύθυνο προστασίας δεδομένων (DPO) του διαγνωστικού κέντρου.

Κωδικός αναφοράς

ΤΕΧΑΚΤ

ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ – ΒΟΡΕΙΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ Αθήνα Όμιλος Εταιρειών Υγείας ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ
ΕΡΓΑΤΕΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ Κρυονέρι SIKA HELLAS ABEE
Talent Acquisition Specialist Αθήνα PeopleCert
Τεχνολόγος Ιατρικών Εργαστηρίων Αθήνα Μεγάλος Όμιλος Διαγνωστικών Κέντρων
Υπάλληλος Γραμματειακής Υποστήριξης Μαρούσι Δικηγορική Εταιρεία