Η θέση ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ / ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΑΚΟΗΣ έχει αποθηκευτεί.

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ / ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΑΚΟΗΣ από την εταιρεία COSMOEAR

Πλήρης Απασχόληση
Ελλάδα

Περιγραφή Θέσης

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΘΕΣΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ: ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ / ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΑΚΟΗΣ

Η εταιρεία ακουστικών βαρηκοΐας COSMOEAR επιθυμεί να προσλάβει Υπεύθυνο Καταστήματος / Σύμβουλο Ακοής,στο νομό Κρήτης (Κωδικός Θέσης: ΥΠΚΑΣΑ-ΚΡΗ)

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι/νες να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα
στο
:  [Για να στείλετε τo βιογραφικό σας κάντε κλικ εδώ] αναφέροντας τον κωδικό της θέσης εργασίας.

Οικονομική Διεύθυνση / Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού

COSMOEAR

www.cosmoear.gr

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα προσόντα:

-          Προϋπηρεσία σε πωλήσεις

-          Προϋπηρεσία σε θέση προϊσταμένου (θα συνεκτιμηθεί)

-          Απόφοιτος ΤΕΙ ή ανώτερη εκπαίδευση

-          First Certificate Αγγλικά ή ανώτερο δίπλωμα

-          Γνώσεις Η/Υ (MS Office, web user, χρήση λογιστικού software)

-          Κατοχή διπλώματος οδήγησης

-          Κοινωνικός(η) και Πελατοκεντρικός(η)

-          Προκειμένου για άνδρες να έχουν εκπληρώσει τις στρατιωτικές τους υποχρεώσεις.

Κωδικός αναφοράς

n/a

Προσωπικό για τα Εστιατόρια McDonald’s στην Κύπρο Κύπρος McDonald’s Cyprus - Family Restaurants Andreou Co Ltd
ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΟΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟ Grecotel Hotels & Resorts
ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΙ ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ /ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ Ηράκλειο, Χανιά, Λασίθι ΚΑΛΥΨΩ Κ.Ε.Α. Α.Ε
ΧΑΝΙΑ-ΤΕΧΝΙΚΟΣ Η/Υ(ΧΑΤ) ΚΡΗΤΗ/ΧΑΝΙΑ ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ
Οδηγός – Βοηθός Αποθηκάριου Ρέθυμνο ΚΑΥΚΑΣ ΑΕ
ΠΩΛΗΤΡΙΕΣ/ ΠΩΛΗΤΕΣ Χανιά ORCHESTRA