Η θέση Συνεργάτης Επιστημονικής Ενημέρωσης έχει αποθηκευτεί.

GR

Ολοκλήρωση αίτησης

Σύνδεση

Ξέχασα
ή

Λογαριασμός

Συνεργάτης Επιστημονικής Ενημέρωσης από την εταιρεία Ανώνυμη Εταιρεία

Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Εταιρεία που δραστηριοποιείται στο χώρο των προϊόντων φαρμακείου, αναζητεί συνεργάτη για επιστημονική ενημέρωση σε φαρμακεία στην περιοχή της Αθήνας (πλήρη απασχόληση).

Απαραίτητα προσόντα και ικανότητες:
  • Πτυχίο Α.Ε.Ι.-Τ.Ε.Ι. κατά προτίμηση σε θετικές επιστήμες ή επιστήμες υγείας
  • Προηγούμενη εμπειρία στο χώρο θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα.
  • Εξαιρετική ικανότητα επικοινωνίας και δημιουργίας αποτελεσματικών διαπροσωπικών σχέσεων
  • Ευχάριστος/η και δυναμικός/η χαρακτήρας
  • Οργανωτικές ικανότητες και προσωπική ευελιξία
  • Γνώση χρήσης Η/Υ
  • Γνώση Αγγλικών
  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άντρες υποψηφίους)

Η εταιρεία προσφέρει:
  • Εκπαίδευση στο αντικείμενο εργασίας
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών, εταιρικό αυτοκίνητο, εταιρικό τηλέφωνο
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα, επιλέγοντας ``Αίτηση``.

Κωδικός αναφοράς

Συνεργάτης Επιστημον. Ενημέρωσης

Όμοιες Θέσεις

Ιατρικός Επισκέπτης Αθήνα Ανώνυμη Εταιρεία
Υπεύθυνος Πωλήσεων Φαρμακείου (ΠΦΒ12/18) Αθήνα Φαρμακοβιομηχανία
ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ Gerakas MEDELLA A.E.B.E.
Ιατρικός Επισκέπτης Αθήνα LEVEL UP-HELLAS CONSULTING COMPANY Α.Ε.
Nutrition Advisor Αθήνα ISOPLUS S.A.
Quality Assurance Officer Αθήνα Cana A.E.
Data Entry Associate Αθήνα Marine Tours
Πωλητές Φαρμακείων Αθήνα VITORGAN – ΑΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ