Η θέση Φαρμακοποιός ή Χημικός για το τμήμα Ιατρικών Επισκεπτών έχει αποθηκευτεί.

Φαρμακοποιός ή Χημικός για το τμήμα Ιατρικών Επισκεπτών από την εταιρεία Σύνδεσμος Α.Ε.

Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρεία Σύνδεσμος Α.Ε  ζητάει  Φαρμακοποιό ή Χημικό για στελέχωση τμήματος ιατρικών επισκεπτών (προώθηση φαρμακευτικών πρώτων υλών). Επισκεψιμότητα σε ιατρούς  και φαρμακεία σε Αθήνα και επαρχία.

Απαιτούμενα προσόντα
  • Πτυχίο Φαρμακευτικής Σχολής  ΑΕΙ ή Χημικός
  • Μεταπτυχιακό  δίπλωμα ειδίκευσης στη Φαρμακευτική Τεχνολογία
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Άριστη γνώση Η/Υ
  • Επικοινωνιακές ικανότητες , οργανωτικότητα , εργατικότητα, ικανότητα ανάληψης  πρωτοβουλιών ,πνεύμα συνεργασίας
  • Αποτελεσματική διαχείριση και ανάπτυξη σχέσεων με δίκτυο πελατών
  • Δίπλωμα οδήγησης

Προσφέρονται
  • Ευχάριστο  και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχή εκπαίδευση και ανάπτυξη

Αποστολή βιογραφικών με email, επιλέγοντας ``Αίτηση``.

Κωδικός αναφοράς

Φαρμακοποιός ή Χημικός