Η θέση Ιατρικός Επισκέπτης έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Ιατρικός Επισκέπτης από την εταιρεία Τεχνολογίες Υγείας

6 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρεία «Τεχνολογίες Υγείας» δραστηριοποιείται στις πωλήσεις ιατρικών ειδών από το 2003. Στα πλαίσια της ανάπτυξής της, η εταιρεία μας αναζητά Ιατρικούς Επισκέπτες για πωλήσεις και εφαρμογές επιθεμάτων και οστομικών υλικών σε διάφορα σημεία του Νομού Αττικής.

Απαραίτητα Προσόντα

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Καλή παρουσία και ικανότητες επικοινωνίας
  • Συνέπεια και προσήλωση σε στόχους
  • Οργανωτικές ικανότητες και ομαδικό πνεύμα
  • Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου
  • Γνώση αγγλικών και Η/Υ

Επιθυμητά Προσόντα:

  • Εμπειρία σε πωλήσεις (στο χώρο της Υγείας)
  • Απόφοιτος Νοσηλευτικής ή Σχολής Παραϊατρικών

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Σταθερό μισθό
  • Βonus επί των πωλήσεων
  • Εταιρικό αυτοκίνητο και κινητό
  • Συνεχή εκπαίδευση και εξέλιξη σε μια δυναμική αγορά

Κωδικός αναφοράς

ΙΑΤΡΙΚΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ

ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ ΜΕ ΕΔΡΑ ΤHΝ ΑΘΗΝΑ Αθήνα-Αθήνα Ανώνυμη Εταιρεία Ιατρικών Ειδών
Pharmaceutical Sales Representative Αθήνα-Αθήνα DISTRIBRANDS ΑΕ
ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ Αθήνα-Αθήνα FROIKA
Πωλητής-Πωλήτρια Φαρμακείου Αθήνα-Αθήνα Fresiamed Medical Supplies
Ιατρικός Επισκέπτης Αθήνα , Θεσσαλονίκη CROSS ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ
ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ ΠΩΛΗΤΗΣ Αθήνα-Αθήνα WEST A.E.
Πωλητές Φαρμακείων Αθήνα-Αθήνα Φαρμακευτική εταιρεία
ΠΩΛΗΤΗΣ/ΠΩΛΗΤΡΙΑ HO.RE.CA. Αθήνα-Αθήνα WEST A.E.
ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ ΠΩΛΗΤΗΣ (HO.RE.CA. CHANNEL) Αθήνα-Αθήνα Μεγάλος Όμιλος Εταιρειών