Η θέση Υπάλληλοι Αιμοληψιών (6ωρη απασχόληση) έχει αποθηκευτεί.

Υπάλληλοι Αιμοληψιών (6ωρη απασχόληση) από την εταιρεία Όμιλος εταιρειών Υγείας ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ

Μερικής Απασχόλησης
Θεσσαλονίκη

Περιγραφή Θέσης

O Όμιλος εταιρειών υγείας ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ με ηγετική θέση στο χώρο της Υγείας, στα πλαίσια της συνεχούς ανάπτυξής του, επιθυμεί να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό του:

ΥΠΑΛΛΗΛΟΥΣ ΑΙΜΟΛΗΨΙΩΝ

(6ωρη απασχόληση)

με έδρα την Θεσσαλονίκη

για τη στελέχωση των διαγνωστικών κέντρων

 (κωδ. ΘΑΙΜ-0319)

Απαραίτητα Προσόντα και Ικανότητες:

  • Πτυχίο Τ.Ε.Ι., Ι.Ε.Κ. Νοσηλευτικής
  • Άδεια άσκησης επαγγέλματος νοσηλευτή/τριας ή βοηθού νοσηλευτών
  • Άριστη γνώση αιμοληψιών
  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες, ομαδικό πνεύμα συνεργασίας και  πελατοκεντρική αντίληψη
  • Δυνατότητα απασχόλησης σε ευέλικτα ωράρια/βάρδιες

  Προσφέρονται:

  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Προοπτικές εξέλιξης σ’ ένα σύγχρονο και αξιοκρατικό περιβάλλον
  • Άριστες συνθήκες εργασίας

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν τα βιογραφικά τους σημειώματα  αναγράφοντας τον κωδικό της θέσης.

Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια

Κωδικός αναφοράς

ΘΑΙΜ-0319

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ Θεσσαλονίκη-Θεσσαλονίκη Eταιρία ιατρικών ειδών
Ζητούνται απόφοιτοι ΙΕΚ/ΤΕΙ/ΑΕΙ Θεσσαλονίκη-Θεσσαλονίκη Εταιρία Παροχής Υπηρεσιών
Νέοι/Νέες Με ή Χωρίς Προϋπηρεσία Θεσσαλονίκη-Thessaloniki-546 30 Εταιρία Marketing
ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ ΜΕ ΕΔΡΑ ΤH ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Θεσσαλονίκη-Θεσσαλονίκη Ανώνυμη Εταιρεία Ιατρικών Ειδών
Πωλήτριες/ τες Θεσσαλονίκη-Θεσσαλονίκη Εμπορικές Επιχειρήσεις Μελελούδη Α.Ε--United Colors of Benetton
ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ ΓΡΑΦΕΙΟΥ Θεσσαλονίκη-Θεσσαλονίκη ADVISOR
ΠΩΛΗΤΕΣ ΚΡΟΥΣΗΣ Θεσσαλονίκη-Θεσσαλονίκη Ανώνυμη Εταιρία
Area Manager για την Βόρεια Ελλάδα Θεσσαλονίκη-Θεσσαλονίκη B&F ABEE ENDYMATON