Η θέση Αναλυτές Χημικού Εργαστηρίου στα Τμήματα Ποιοτικού Ελέγχου και R&D σε Φαρμακευτική εταιρεία στο Σχηματάρι έχει αποθηκευτεί.

Αναλυτές Χημικού Εργαστηρίου στα Τμήματα Ποιοτικού Ελέγχου και R&D σε Φαρμακευτική εταιρεία στο Σχηματάρι από την εταιρεία Φαρμακευτική εταιρεία

Πλήρης Απασχόληση
Σχηματάρι

Περιγραφή Θέσης

Αναλυτές Χημικού Εργαστηρίου στα Τμήματα Ποιοτικού Ελέγχου και R&D σε Φαρμακευτική εταιρεία στο Σχηματάρι

Ρόλος :
Επάνδρωση του χημικού εργαστηρίου QC / R&D

Με ένα (1) αναλυτή

Απαιτούμενα προσόντα :
  • Πτυχίο ΑΕΙ Χημείας ή άλλης σχολής με συναφές αντικείμενο
  • Απαραίτητη γνώση Η/Υ
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Μόνιμος κάτοικος της ευρύτερης περιοχής Σχηματαρίου (απαραίτητη προϋπόθεση για την πρόσληψη)

Επιθυμητές δεξιότητες :
  • Ακρίβεια και προσοχή στην λεπτομέρεια
  • Δυνατότητα ένταξης και εργασίας σε ομάδα
  • Οργάνωση και ορθή διαχείριση χρόνου
  • Γρήγορη προσαρμογή στις ανάγκες του εργαστηρίου
  • Δυνατότητα μάθησης και εκπαίδευσης

Η εταιρία προσφέρει άριστο περιβάλλον εργασίας, εξειδικευμένη εκπαίδευση και ανάπτυξη και δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης.

Κωδικός αναφοράς

n/a