Η θέση Ιατρικός Επισκέπτης κλινικής διατροφής έχει αποθηκευτεί.

Ιατρικός Επισκέπτης κλινικής διατροφής από την εταιρεία Pelmy Plus Medical AE

Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Η Pelmy Plus Medical AE , στα πλαίσια της συνεχούς ανάπτυξης της, ζητά να προσλάβει:

Ιατρικό Επισκέπτη κλινικής διατροφής με έδρα την Αθήνα

Απαραίτητα Προσόντα:
  • Δυναμική προσωπικότητα με ικανότητα επικοινωνίας και συνεργασίας.
  • Ήθος, ομαδικότητα & προσανατολισμός στην επίτευξη στόχων.
  • Επαγγελματισμός
  • Προϋπηρεσία θα εκτιμηθεί (όχι απαραίτητη)
  • Κάτοχος άδειας οδήγησης αυτοκινήτου
  • Γνώση και ευχέρεια χειρισμού Η/Υ

Η Εταιρεία μας προσφέρει:
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Bonus
  • Συνεχή εκπαίδευση, επιμόρφωση και ευκαιρίες για επαγγελματική ανάπτυξη
  • Σύγχρονο & φιλικό περιβάλλον εργασίας

Κωδικός αναφοράς

n/a

Pharmaceutical Sales Representative Αθήνα-Αθήνα DISTRIBRANDS ΑΕ
ΠΩΛΗΤΗΣ-ΠΩΛΗΤΡΙΑ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ Αθήνα-Αθήνα Φαρμακευτική εταιρεία
Ιατρικός Επισκέπτης Αθήνα , Θεσσαλονίκη CROSS ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ
Πωλητές Φαρμακείων Αθήνα-Αθήνα Φαρμακευτική εταιρεία
Πωλητής-Πωλήτρια Φαρμακείου Αθήνα-Αθήνα Fresiamed Medical Supplies
Ιατρικός Επισκέπτης Αθήνα-Αθήνα Τεχνολογίες Υγείας
ΠΩΛΗΤHΣ/ ΠΩΛΗΤΡΙΑ Αθήνα-Αθήνα Ροδούλα Α.Ε.