Η θέση Στέλεχος Πωλήσεων και Ιατρικής Ενημέρωσης έχει αποθηκευτεί.

Στέλεχος Πωλήσεων και Ιατρικής Ενημέρωσης από την εταιρεία ΒΙΟΝΑΤ

Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Η Εταιρεία ΒΙΟΝΑΤ, με δραστηριότητα Ελληνική και Διεθνή αγορά,
 αναζητά

Στέλεχος Πωλήσεων και Ιατρικής Ενημέρωσης

Βασικές Αρμοδιότητες
  • Γνώση και εφαρμογή των διαδικασιών της εταιρείας
  • Προώθηση της κουλτούρας και του οράματος της Εταιρείας
  • Ενημέρωση και προώθηση των προϊόντων της εταιρείας σε επιλεγμένα φαρμακεία και Ιατρούς
  • Ανάλυση των αναγκών της περιοχής και σύνταξη προτάσεων για την περαιτέρω ανάπτυξή της
  • Ημερήσιες / Εβδομαδιαίες αναφορές των ενεργειών πώλησης και Ιατρικής ενημέρωσης
  • Παρακολούθηση δραστηριότητας ανταγωνισμού, καθώς και διαρκής ενημέρωση και εκπαίδευση για τα προϊόντα του κλάδου
  • Διατήρηση / Ενημέρωση Πελατολογίου – Επισκέψεων στο ERP σύστημα

Απαιτούμενα προσόντα και δεξιότητες
  • Πτυχίο στον κλάδο των Επιστημών Υγείας (ΑΕΙ, ΤΕΙ, ΙΕΚ)
  • Δυνατότητα ταξιδιών εκτός Αττικής
  • Καλή γνώση χρήσης υπολογιστή
  • Υψηλό αίσθημα ευθύνης και δυνατότητα ανάληψης πρωτοβουλιών
  • Προσανατολισμός στο αποτέλεσμα.
  • Υψηλή ενέργεια και πάθος για επιτεύγματα.
  • Ομαδικότητα
  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές ικανότητες
  • Εμπειρία 1-2ετών σε αντίστοιχη θέση θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν

Προσφέρουμε
  • Σταθερό μισθό βάσει προσόντων
  • Bonus βάση μηνιαίων στόχων
  • Εταιρικό αυτοκίνητο, κινητό τηλέφωνο, τάμπλετ
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Δυνατότητες γρήγορης εξέλιξης

Θα απαντηθούν μόνο οι αιτήσεις που είναι συμβατές με το προφίλ της θέσης
Όλες οι αιτήσεις είναι αυστηρά εμπιστευτικές
Προθεσμία για υποβολή βιογραφικών: 20/06/2018 με email, επιλέγοντας ``Αίτηση`` και  αναφέροντας το κωδικό της θέσης (SPA0519)

Κωδικός αναφοράς

SPA0519

Όμοιες Θέσεις

ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ Αθήνα SUNSHINE /ΑΝΑΤΟΜΙΚΑ ΥΠΟΔΗΜΑΤΑ
Key Account Representative B2B Αθήνα OFFICEMART
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ Β2Β Αθήνα ΟΙΚΟΧΗΜΙΚΗ
Υπεύθυνος Πωλήσεων Αθήνα Ανώνυμη Εταιρία
MEDICAL SCIENCE LIAISON Αθήνα Pharmassist Ltd