Η θέση Φαρμακοποιός / Χημικός (έδρα Σέρρες) έχει αποθηκευτεί.

GR

Ολοκλήρωση αίτησης

Σύνδεση

Ξέχασα
ή

Λογαριασμός

Φαρμακοποιός / Χημικός (έδρα Σέρρες) από την εταιρεία Adecco

Πλήρης Απασχόληση
Σέρρες

Περιγραφή Θέσης

H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, γνωστής εταιρείας που δραστηριοποιείται στον χώρο του φαρμάκου, αναζητά ένα (1) δυναμικό άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Φαρμακοποιός / Χημικός (έδρα Σέρρες)

  • Επιστημονική τεκμηρίωση και βελτίωση των προϊόντων της εταιρίας
  • Εμπλουτισμός υπαρχόντων προϊόντων και ανάπτυξη νέων
  • Αναζήτηση επιστημονικών άρθρων και θέσεων σε Ελλάδα και εξωτερικό
  • Διαχείριση των προϊόντων σε επιστημονικό επίπεδο
  • Σύνθεση εταιρικής βιβλιογραφίας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ Φαρμακοποιού ή Χημικού
  • Επιθυμητές μεταπτυχιακές σπουδές στην φαρμακολογία ή στην φαρμακευτική χημεία
  • Δύο (2) - τρία (3) έτη προϋπηρεσίας σε αντίστοιχη θέση, ιδανικά σε φαρμακευτική εταιρία ή στον χώρο των συμπληρωμάτων διατροφής
  • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Επιθυμητή η γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας, ιδανικά Γαλλικά ή Ιταλικά
  • Άριστη γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office
  • Διοικητικές και οργανωτικές ικανότητες

Παροχές Εταιρείας

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Bonus βάσει απόδοσης
  • Σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας

Πριν τη μεταφορά σας στο site της Adecco για την ολοκλήρωση της αίτησής σας, ένα pop-up παράθυρο θα σας ζητήσει την εισαγωγή του e-mail σας για λογαριασμό του kariera.gr. Αν δεν επιθυμείτε να εισάγετε το e-mail σας στο συγκεκριμένο πεδίο, επισκεφθείτε το www.adecco.gr/jobs, αναζητήστε τη θέση που σας ενδιαφέρει και κάντε απευθείας την αίτησή σας.

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Για περισσότερες θέσεις εργασίας επισκεφθείτε την ιστοσελίδα μας www.adecco.gr και καταχωρίστε το βιογραφικό σας σημείωμα στη βάση μας. Για την καταχώριση του βιογραφικού σας στη βάση της Adecco προτείνεται η χρήση του Google Chrome.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Κωδικός αναφοράς

n/a