Η θέση ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΩΝ – ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ έχει αποθηκευτεί.

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΩΝ – ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ από την εταιρεία ΜΑΓΕΙΡΑΣ ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΑ – ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ Α.Ε.

Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Η ΜΑΓΕΙΡΑΣ ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΑ – ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ Α.Ε. είναι μια από τις κορυφαίες Ελληνικές εταιρείες στο χώρο των Διαγνωστικών (IVD) και Ιατροτεχνολογικών προϊόντων, με ιστορία 30 ετών.

Η εταιρεία έχει μακρόχρονες και εδραιωμένες αποκλειστικές συνεργασίες με κορυφαίους παγκοσμίως Οίκους, διατηρώντας ως διαχρονική φιλοσοφία της τη διασφάλιση υψηλής ποιότητας προϊόντων και επιστημονικών και τεχνικών υπηρεσιών, για όλους τους πελάτες της. Στο πελατολόγιό της περιλαμβάνονται όλα τα νοσοκομεία και κλινικές της χώρες, καθώς και πλήθος διαγνωστικών κέντρων και εργαστηρίων.

Στα πλαίσια της διαρκούς διεύρυνσης  και ανάπτυξης των συνεργασιών της, επιθυμεί να προσλάβει:

ΥΠΑΛΛΗΛΟ  ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ
ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΩΝ – ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ

Απαιτούμενα Προσόντα:
  • Άριστη γνώση του MS Office (κυρίως Excel, Word, Outlook)
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας (προφορικά και γραπτά)
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση, ει δυνατόν σε εταιρεία με συναφές αντικείμενο
  • Ευχέρεια επικοινωνίας, οργάνωση, ακρίβεια εκτέλεσης εργασιών και ομαδικό πνεύμα εργασίας.
  • Αποτελεσματική διεκπεραίωση πολλαπλών εργασιών σε συγκεκριμένα χρονικά διαστήματα

Η εταιρεία δεσμεύεται ότι ο χειρισμός των βιογραφικών που θα αποσταλούν θα γίνει με απόλυτη εμπιστευτικότητα.

Κωδικός αναφοράς

n/a

Όμοιες Θέσεις

Γραμματεία Αθήνα Ανώνυμη εμπορική εταιρεία
ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΓΡΑΜΑΤΕΑΣ Athina Αθανασίου & Συνεργάτες
Γραμματειακή Υποστήριξη Αθήνα Δικηγορική Εταιρεία
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ Αθήνα ΤΕΜΑΚ
Γραμματειακή Υποστήριξη Αθήνα Δικηγορική Εταιρία
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ Kallithea Intertranslations S.A.