Η θέση ΙΑΤΡΟΣ ΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΟΣ ΓΙΑ ΣΤΕΛΕΧΩΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΒΟΗΘΕΙΑΣ (19000BUJ) έχει αποθηκευτεί.

ΙΑΤΡΟΣ ΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΟΣ ΓΙΑ ΣΤΕΛΕΧΩΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΒΟΗΘΕΙΑΣ (19000BUJ) από την εταιρεία AXA ASSISTANCE

Τελευταία ημέρα για να κάνετε αίτηση
Πλήρως/Μερικώς Απασχολούμενος
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Η  AXA ASSISTANCE
Με κυρίαρχη παρουσία στο χώρο Παροχής Υπηρεσιών Βοηθείας
Μέλος του Διεθνούς Ομίλου ΑΧΑ
Αναζητά για τα κεντρικά της γραφεία:
ΙΑΤΡΟ ΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΟ ΓΙΑ ΣΤΕΛΕΧΩΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΒΟΗΘΕΙΑΣ (19000BUJ)

Απαραίτητα Προσόντα:
  • Πτυχίο Ιατρικής
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Γνώσεις χειρισμού Η/Υ
  • Ο/Η υποψήφιος/α θα πρέπει να έχει εκπληρώσει την υπηρεσία υπαίθρου
  • Ο υποψήφιος θα πρέπει να έχει εκπληρώσει τις στρατιωτικές του υποχρεώσεις.
  • Υπευθυνότητα και αξιοπιστία
  • Ειδικότητες κατά προτίμηση: παθολόγος, αναισθησιολόγος, καρδιολόγος, χειρούργος-εντατικολόγος, πνευμονολόγος

Η Εταιρεία Προσφέρει:
  • Πλήρους ή μερικής και αποκλειστικής απασχόληση
  • Ικανοποιητικές αποδοχές
  • Εργασία σε σύγχρονο και ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον

Αποστολή Βιογραφικών επιλέγοντας "Αίτηση".
Για τηλ. πληροφορίες : 210 94 75 961,  12:00 – 16:00 κα. Κυρμιζάκη

Κωδικός αναφοράς

19000BUJ

Όμοιες Θέσεις

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΒΑΡΔΙΑΣ Αθήνα L ' ARTIGIANO
Store Manager Pireas STOP ΑΕΒΕ