Η θέση Πωλητής στο χώρο του φαρμακείου έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Πωλητής στο χώρο του φαρμακείου από την εταιρεία AG PHARM

Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

 AG PHARM
Ζητά να προσλάβει

Πωλητή στο χώρο του φαρμακείου

Ο Υποψήφιος θα έχει τη δυνατότητα να δουλέψει σε μία νέα εταιρεία ανερχόμενη στο χώρο του φαρμακείου.

Ο κάτοχος της θέσης θα πρέπει να είναι υπεύθυνος για τη διαχείριση του πελατολογίου ευθύνης σε Αθήνα και επαρχία.

Ο υποψήφιος θα πρέπει να έχει δυναμική προσωπικότητα με φιλοδοξία για εξέλιξη.

Αρμοδιότητες :
• Διαχείριση  και κάλυψη των περιοχών ευθύνης του και ανάπτυξη των πελατών (φαρμακεία)
• Ικανότητες επικοινωνίας και παρουσίασης
• Να διακατέχεται από ομαδικό πνεύμα συνεργασίας να είναι συνεπής στα καθήκοντα του και να έχει ικανότητα εργασίας υπό πίεση
• Δυνατότητα ταξιδιών

Απαραίτητα προσόντα :
• Τουλάχιστον 2ετή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση, επιθυμητή από τον κλάδο του φαρμακείου
• Άριστη γνώση Η/Υ

Προσφέρονται :
• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Bonus επίτευξης στόχων
• Ασφάλιση
• Εταιρικό αυτοκίνητο και κινητό
• Εκπαίδευση στις πωλήσεις

Κωδικός αναφοράς

n/a