Η θέση Πωλήτρια/της-Promoter έχει αποθηκευτεί.

Πωλήτρια/της-Promoter από την εταιρεία STEPHANI & PANAYIOTOU

Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Εταιρεία: Η STEPHANI & PANAYIOTOU δραστηριοποιείται στον χώρο των παραφαρκευτικών και καλλυντικών προϊόντων και είναι επίσημη αντιπρόσωπος της εταιρείας AHAVA σε Ελλάδα και Κύπρο.

Ζητά να προσλάβει: Πωλήτρια/της-Promoter με έδρα την Αθήνα για την ανάπτυξη του τμήματος πωλήσεων.

Απαραίτητα προσόντα: Απαραίτητη προϋπηρεσία στον χώρο των πωλήσεων σε φαρμακεία και πολυκαταστήματα, δυναμική και ευχάριστη προσωπικότητα με ικανότητα επίτευξης στόχων, επικοινωνιακές ικανότητες, οργανωτικότητα επαγγελματικότητα συνέπεια, εργατικότητα και ομαδικό πνεύμα.

Περιγραφή θέσης : Πώληση και προώθηση προϊόντων.

Η Εταιρία προσφέρει: Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών και προοπτικές εξέλιξης σε άριστο περιβάλλον εργασίας.

Κωδικός αναφοράς

n/a