Η θέση Product Specialists έχει αποθηκευτεί.

Πλήρης Απασχόληση
Θεσσαλονίκη

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρεία ΠΡΩΤΟΝ Α.Ε. με δραστηριότητα στην Ελλάδα και την Κύπρο, στην προμήθεια ιατρικών μηχανημάτων/ αναλωσίμων ζητά για πρόσληψη άτομα για τις θέσεις Product Specialists για

  • Θεσσαλονίκη
  • Θεσσαλία
  • Κρήτη.

Βασικές Αρμοδιότητες:
  • Προώθηση και ανάπτυξη ειδικευμένων ιατρικών αναλωσίμων στο δημόσιο και ιδιωτικό τομέα.
  • Προώθηση και παρουσίαση εξιδεικευμένου ιατρικού εξοπλισμού
  • Καλή γνώση των εξειδικευμένων προϊόντων των οποίων θα προωθεί.
  • Παρακολούθηση διαγωνισμών για τα συγκεκριμένα προϊόντα καθώς επίσης και των συμβάσεων των πελατών.

Απαιτούμενα προσόντα:
  • Πτυχίο ανώτερης/ ανώτατης εκπαίδευσης σε σχετικό αντικείμενο με τον τομέα ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού ή/και σε άλλους συναφείς κλάδους.
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες.
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ.
  • Πολύ καλή γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας.